Lukasz1976

Profil blogera.


lukasz1976

Informacje ogólne

Lokalizacja Sosnowiec
Główny blog salon-audio.blogi.pl »
Data urodzenia 1976-09-28
Wiek 46 lat
Ostatnia aktywność w ciągu ostatnich 7 dni

Najciekawsze wpisy Lukasz1976

Bombardowani z każdej strony reklamami, w naszych głowach zakorzeniły się znane marki i nawyk szukania ich na półce w pierwszej kolejności. Skorzystały z tego firmy i podniosły ceny na zasadzie: "jesteśmy znaną marką, więc klient i tak nas kupi". I tak powstało w naszym umyśle (w dalszej częśći okaże się błędne) skojarzenie: "znane = lepsze = drogie". W czasach minionych, fa (...)

Zobacz pełny wpis »
Kupując głośniki lub kolumny głośnikowe, w zależności czy planujemy postawić zestaw stereo czy kino domowe musimy wiedzieć kilka rzeczy. Pamiętajmy, że głośniki mogą mieć różne wtyki głośnikowe i dlatego kable głośnikowe do nich mogą różnić się ceną. Dodatkowo tradycyjne zestawy stereo to tylko jedne kable audio, natomiast kino domow (...)

Zobacz pełny wpis »
W czasach ogromnej konkurencji każdy salon audio sprzedający m.in. głośniki stara się przyciągnąć klienta różnymi usługami i promocjami. Jak w takim razie odszukać wśród szeru ofert punkt w którym możemy spokojnie dokonać zakupów ? Wiele sklepów ma podpisane umowy z konkretnymi producentami, których produkty ma sprzedać w pierwsze (...)

Zobacz pełny wpis »
Zastanawialiście się nad tym czy opłaca się mieć swój samochód, czy nie lepszy byłby wynajem samochodów ? Gdy miesszkamy w centrum miasta to druga opcja jest stanowczo lepsza z kilku powodów. W godzinach szczytu, a więc w porze kiedy jedziemy do lub z pracy, przejazd przez miasto to po prostu stanie w korkach. Lepiej kupić lub skorzystać z miejski (...)

Zobacz pełny wpis »
W dzisiejszych czasach prawie każdego stać na kino domowe, a tymbardziej na proste zestawy stereo. Jednak kiedy jesteśmy prawdziwymi audiofilami, lub zamierzamy takimi zostać to musimy liczyć się nie tylko z ogromnymi wydatkami, ale prawdziwą rewolucją w domu. Większość z nas narzeka na kable audio, które albo leżą wzdłuż ściany, albo pozwijane upychamy gdzieś za szafami. Dl (...)

Zobacz pełny wpis »
Żeby wybrać głośniki lub kolumny głośnikowe najlepsze dla nas wchodzimy najpierw do internetu. Niestety jak to bywa z internetowymi opiniami, nie można na nich zbytnio polegać, ponieważ wszyscy mamy różny gust i dla jednego coś może być super, a dla innego wręcz przeciwnie. Jeszcze trudniej wygląda kwestia porad. Co prawda rożnego typu poradników jest od gro (...)

Zobacz pełny wpis »
Większość z nas w dzisiejszych czasach może sobie pozwolić na najtańsze kino domowe, a tym bardziej zestawy stereo. Wprawdzie ceny najprostszych modeli są naprawdę już bardzo niskie, to niestety ich jakość nie zadowoli klientów szukając głębszych dźwiękowych doznań. Od czego więc zacząć ? Idealnym startem do budowy profesjonalnego kina w domu jest całkowicie pusty pokó (...)

Zobacz pełny wpis »
 Jeśli pragniemy osiągnąć prawdziwy sportowy sukces i wygrywać zawody, musimy odpowiedzieć na podstawowe pytanie: gdzie zacząć ćwiczyć ? Miejsc do wyboru mamy coraz więcej, a stałe karty do siłowni dają nawet zakłady pracy. Jednak musimy wiedzieć, że tak naprawdę najlepszym rozwiązaniem jest trener personalny, który zadba o prawidłowy cykl treningów przygo (...)

Zobacz pełny wpis »
Gdy zastanawiamy się jakie głośniki kupić, musimy najpierw odpowiedzieć sobie na pytanie czy chcemy zestaw stereo czy kino domowe. Najważniejszą różnicą, wpływającą na nasz wybór jest niezaprzeczalnie cena. Główną przyczyną tego, że kino domowe jest droższe niż zestawy stereo, są głośniki. Kino po prostu potrzebuje ich znacznie więcej. A skoro jest ic (...)

Zobacz pełny wpis »
Nawet największy zwolennik upałów, chyba ma dość ciepła gdy musi spędzić jakiś czas w nagrzanym samochodzie. Brak klimatyzacji podczas jazdy w upale jest bardzo niebezpieczne, ponieważ naraża kierowcę na wiele różnych dolegliwości, co może stanowić zagrożenie zarówno dla siebie jak i innych użytkowników dróg. Jedynym wyjściem jest wynajem s (...)

Zobacz pełny wpis »