Lukasz1976

Profil blogera.


lukasz1976

Informacje ogólne

Lokalizacja Justynow
Główny blog eventy-symulatory-szkolenia.blogi.pl »
Data urodzenia 1976-09-28
Wiek 43 lat
Ostatnia aktywność w ciągu ostatnich 7 dni

Blogi zarządzane przez Lukasz1976


Najciekawsze wpisy Lukasz1976

Na polskich drogach coraz częściej dochodzi do tragedii na przejazdach kolejowych. Najgorsze jest to, że sytuacja jest równie zła na przejazdach gdzie są zamontowane szlabany. Badania (o zgrozo!) wykazały, że większość kierowców nie patrzy na zapalające się czerwone światła, tylko na opuszczenie szlabanów. Pośpiech, brawura i przyzwyczajenie (...)

Zobacz pełny wpis »
Szkolenie defensywnej jazdy stawia na utrzymywanie prawidłowej odległości od innych uczestników drogi. Nastawione na zachowanie odpowiedniej przestrzeni od poprzedzającego kierowcy. Prawidłowy bufor bezpieczeństwa wynosi minimum 3 sekundy. Kiedy warunki drogowe ulegają pogorszeniu, a widoczność zmniejsza się należy zwiększać odstęp o dodatkowy czas. Zada (...)

Zobacz pełny wpis »
Im większa firma, tym więcej pojazdów. Właściwe zarządzanie ogromnym parkiem transportowem może skutkować sporymi oszczędnościami. Nasze szkolenia flotowe przeznaczone są zarówno dla niewielkich firm, jak i ogromnych przedsiębiorw logistycznych. Zapewniamy szereg szkoleń z różnych technik jazdy. Specjalizujemy się we wdrażaniu system&oacut (...)

Zobacz pełny wpis »
Ryzyko wypadku drogowego, niestety, z każdym rokiem wzrasta. Pojazdów przybywa, a drogi nie są z gumy i choć sieć autostrad jest stale rozbudowywana to nie zaspokoi to wszystkich potrzeb kierowców, Dodajmy do tego różny poziom wiedzy użytkowników dróg oraz styl jazdy i mamy gotową odpowiedź na liczbę zdarzeń  drogowych. Nie mamy s (...)

Zobacz pełny wpis »
Nasza pracownia psychologiczna zajmuje się kompleksową diagnostyką psychotechniczną. W naszej placówce dbamy o komfort każdej osoby badanej. U nas w spokojnej i życzliwej atmosferze wykonasz badanie psychologiczne. Szanujemy Twój czas dlatego naszym najważniejszym celem jest sprawna obsługa każdego klienta. Dzięki nowoczesnej aparaturze skróciliśmy (...)

Zobacz pełny wpis »
Darmowe imprezy plenerowe przyciągają tłumy ludzi. Oprócz typowej rozrywki podczas takich festynów, czyli: występów gwiazd, budek z napojami, watą cukrową, warto pomyśleć o czymś co w luźnej formule festynu, pobudzi ludzi do myślenia i zamienić festyn np. w bezpieczny weekend, podczas którego przypomnimy sobie o bezpieczeństwie ruchu drogo (...)

Zobacz pełny wpis »
Kierowcy zawodowi muszą przechodzić co jakiś czas szkoleniie okresowe. Kurs jest obligatoryjny dla kierowców posiadających prawo jazdy kategorii C, CE, D, D+E. Szkolenie okresowe kierowców zastąpiło kurs na przewóz osób lub rzeczy. Obowiązuje dla wszystkich kierowców zawodowych zamierzających wykonywać przewóz drogowy. Kierowca, (...)

Zobacz pełny wpis »
Trwa majówka pełna eventów i pikników plenerowych. Jak wśród wielu imprez wybrać te najfajniejsze ??? Oczywiście warto pogodzić rozrywkę i naukę, więc idelnym eventem jest bezpieczny weekend. To podczas niego zapewnimy pełny adrenaliny drift oraz symulator dachowania, który uświadomi Ci jak bardzo niebezbpieczny jest niezabezpiecz (...)

Zobacz pełny wpis »
Nikt z nas (lub prawie nikt) nie lubi kontaktów z lekarzem. Niestety (a może i dobrze) w niektórych okolicznościach nie możemy uniknąć wizyty w gabinecie lekarskim. Badanie kierowców (bo o nim mowa) jest bardzo ważne z wielu względów. Najważniejszy i podstawowy to bezpieczeństwo nasze i innych uczestników ruchu drogowego. Owszem, nie da (...)

Zobacz pełny wpis »
Każdy z nas wie, jak ważne jest bezpieczeństwo na drogach. Codziennie ginie na naszych drogach setki osób. Niestety nie lubimy zakładać pasów bezpieczeństwa, mimo, że chociaż zdajemy sobie sprawę jak bardzo pozwalają nam one zminimalizować skutki wypadku. W myśl zasady "zabawa przez naukę" urządzenie takie jak symulator dachowania uświadamia jak (...)

Zobacz pełny wpis »