Lukasz1976

Profil blogera.


lukasz1976

Informacje ogólne

Lokalizacja Kiezliny
Główny blog autodmc.blogi.pl »
Data urodzenia 1976-09-28
Wiek 48 lat
Ostatnia aktywność około rok temu

Blogi zarządzane przez Lukasz1976


Najciekawsze wpisy Lukasz1976

Zastanawialiście się nad tym czy opłaca się mieć swój samochód, czy nie lepszy byłby wynajem samochodów ? Gdy miesszkamy w centrum miasta to druga opcja jest stanowczo lepsza z kilku powodów. W godzinach szczytu, a więc w porze kiedy jedziemy do lub z pracy, przejazd przez miasto to po prostu stanie w korkach. Lepiej kupić lub skorzystać z miejski (...)

Zobacz pełny wpis »
 Jeśli pragniemy osiągnąć prawdziwy sportowy sukces i wygrywać zawody, musimy odpowiedzieć na podstawowe pytanie: gdzie zacząć ćwiczyć ? Miejsc do wyboru mamy coraz więcej, a stałe karty do siłowni dają nawet zakłady pracy. Jednak musimy wiedzieć, że tak naprawdę najlepszym rozwiązaniem jest trener personalny, który zadba o prawidłowy cykl treningów przygo (...)

Zobacz pełny wpis »
Nawet największy zwolennik upałów, chyba ma dość ciepła gdy musi spędzić jakiś czas w nagrzanym samochodzie. Brak klimatyzacji podczas jazdy w upale jest bardzo niebezpieczne, ponieważ naraża kierowcę na wiele różnych dolegliwości, co może stanowić zagrożenie zarówno dla siebie jak i innych użytkowników dróg. Jedynym wyjściem jest wynajem s (...)

Zobacz pełny wpis »
Są wakacje, jest lato to musi być gorąco ! Niby tak, ale nie każdy może sobie pozwolić na wzięcie urlopu i pojechać nad morze. Zresztą żaden urlop nie trwa dwa miesiące i zawsze będziemy skazani na pracę w upalne dni. Na szczęście ktoś wymyślił klimatyzację, dzięki której można przetrwać najgorsze chwile. Nawet jeśli pracujemy w terenie i większość czasu spędzamy w aucie t (...)

Zobacz pełny wpis »
Oferując wynajem samochodów powinniśmy postawić na jak najszerszą ofertę. Najlepsza wypożyczalnia samochodów to taka, w której możemy liczyć na różne typy pojazdów. Jeśli wynajem busów oraz wynajem samochodów dostawczych możemy wykonać w jednej firmie, wtedy taka wypożyczalnia staje się konkurencyjna wobec innyc (...)

Zobacz pełny wpis »
Koniec sierpnia to intensywny czas powrotu z wakacji połączony z przygotowaniem do szkoły. Najwięcej zamieszania w tym okresie panuje u rodziców pierwszaków, którzy muszą zrobić przemeblowanie w dumu i zrobić miejsce do nauki. Nie pomaga w tym bogata oferta biurek, krzeseł i szaf, które trzeba wybrać, a potem jakoś dostarczyć do domu. Z pomocą przychod (...)

Zobacz pełny wpis »
Wiele osób zapytanych co to jest fizjoterapia odpowiada, że są to ćwiczenia osób starszych. Nic bardziej mylnego ! Faktem jest, że rehabilitacja osób starszych i niepełnosprawnych to jedyna możliwość powrotu do zdrowia i utrzymanie formy. To im dedykowany jest masaż leczniczy pobudzający mięśnie do pracy. Jednak ćwiczenia są dobre dla każd (...)

Zobacz pełny wpis »
Jak ważny jest komfort podróżowania, można przekonać się w czasie wakacji (które coraz bliżej). Im dalsza podróż, tym chcemy mieć większy komfort w czasie jazdy. Oczywiście, można się gnieść jak te panie na fotce (w czsie bicia rekordu), ale obawiam się, że po... pół kilometrze wszyscy będziecie mieć dość, nie wspominająć już, że jazda w ten spos&oacut (...)

Zobacz pełny wpis »
Zaczynają się wakacje, więc warto pomyśleć czy nasz bagażnik przetrzyma kolejny rodzinny wyjazd. Być może okaże się, że jedyne wyjście to wynajem samochodów dostawczych w celu przewiezienia kolejnej pary butów czy dmuchanego krokodyla, bez którego nasza pociecha nie wyobraża sobie udanych wakacji. Lepiej też nie ryzykować kłótni z żoną, któ (...)

Zobacz pełny wpis »
Wiemy, że wakacje to sezon na rowery. Ale czy jesteś pewien, że to najlepszy sposób na przewożenie dużej ilości towarów ??? Owszem, z jednej strony masz ochronę przed słońcem (no chyba, że akurat jedziesz w jego kierunku), ale męczyć się z takim ładunkiem w upalne dni ? Wynajem samochodów dostawczych jest lepszym rozwiązaniem ! Sam się przekonaj, a gwara (...)

Zobacz pełny wpis »