Lukasz1976

Profil blogera.


lukasz1976

Informacje ogólne

Lokalizacja Olszanka
Główny blog eventy-symulatory-szkolenia.blogi.pl »
Data urodzenia 1976-09-28
Wiek 44 lat
Ostatnia aktywność 12 dni temu

Blogi zarządzane przez Lukasz1976


Najciekawsze wpisy Lukasz1976

Na polskich drogach coraz częściej dochodzi do tragedii na przejazdach kolejowych. Najgorsze jest to, że sytuacja jest równie zła na przejazdach gdzie są zamontowane szlabany. Badania (o zgrozo!) wykazały, że większość kierowców nie patrzy na zapalające się czerwone światła, tylko na opuszczenie szlabanów. Pośpiech, brawura i przyzwyczajenie (...)

Zobacz pełny wpis »
Szkolenie defensywnej jazdy stawia na utrzymywanie prawidłowej odległości od innych uczestników drogi. Nastawione na zachowanie odpowiedniej przestrzeni od poprzedzającego kierowcy. Prawidłowy bufor bezpieczeństwa wynosi minimum 3 sekundy. Kiedy warunki drogowe ulegają pogorszeniu, a widoczność zmniejsza się należy zwiększać odstęp o dodatkowy czas. Zada (...)

Zobacz pełny wpis »
Zastanawialiście się nad tym czy opłaca się mieć swój samochód, czy nie lepszy byłby wynajem samochodów ? Gdy miesszkamy w centrum miasta to druga opcja jest stanowczo lepsza z kilku powodów. W godzinach szczytu, a więc w porze kiedy jedziemy do lub z pracy, przejazd przez miasto to po prostu stanie w korkach. Lepiej kupić lub skorzystać (...)

Zobacz pełny wpis »
Stres, wysoka odpowiedzialność oraz praca często na bardzo dużych wysokościach to czynniki składające się na pracę operatorów wózków widłowych, dźwigów, koparek, ładowarek samojezdnych, suwnic, maszyn budowlanych oraz innych maszyn drogowych. Dlatego badanie operatorów pod względem psychotechnicznym są tak drobiazgowe. Im wię (...)

Zobacz pełny wpis »
Im większa firma, tym więcej pojazdów. Właściwe zarządzanie ogromnym parkiem transportowem może skutkować sporymi oszczędnościami. Nasze szkolenia flotowe przeznaczone są zarówno dla niewielkich firm, jak i ogromnych przedsiębiorw logistycznych. Zapewniamy szereg szkoleń z różnych technik jazdy. Specjalizujemy się we wdrażaniu system&oacut (...)

Zobacz pełny wpis »
Nawet największy zwolennik upałów, chyba ma dość ciepła gdy musi spędzić jakiś czas w nagrzanym samochodzie. Brak klimatyzacji podczas jazdy w upale jest bardzo niebezpieczne, ponieważ naraża kierowcę na wiele różnych dolegliwości, co może stanowić zagrożenie zarówno dla siebie jak i innych użytkowników dróg. Jedynym wyjściem j (...)

Zobacz pełny wpis »
Ryzyko wypadku drogowego, niestety, z każdym rokiem wzrasta. Pojazdów przybywa, a drogi nie są z gumy i choć sieć autostrad jest stale rozbudowywana to nie zaspokoi to wszystkich potrzeb kierowców, Dodajmy do tego różny poziom wiedzy użytkowników dróg oraz styl jazdy i mamy gotową odpowiedź na liczbę zdarzeń  drogowych. Nie mamy s (...)

Zobacz pełny wpis »
Są wakacje, jest lato to musi być gorąco ! Niby tak, ale nie każdy może sobie pozwolić na wzięcie urlopu i pojechać nad morze. Zresztą żaden urlop nie trwa dwa miesiące i zawsze będziemy skazani na pracę w upalne dni. Na szczęście ktoś wymyślił klimatyzację, dzięki której można przetrwać najgorsze chwile. Nawet jeśli pracujemy w terenie i większoś (...)

Zobacz pełny wpis »
Nasza pracownia psychologiczna zajmuje się kompleksową diagnostyką psychotechniczną. W naszej placówce dbamy o komfort każdej osoby badanej. U nas w spokojnej i życzliwej atmosferze wykonasz badanie psychologiczne. Szanujemy Twój czas dlatego naszym najważniejszym celem jest sprawna obsługa każdego klienta. Dzięki nowoczesnej aparaturze skróciliśmy (...)

Zobacz pełny wpis »
Darmowe imprezy plenerowe przyciągają tłumy ludzi. Oprócz typowej rozrywki podczas takich festynów, czyli: występów gwiazd, budek z napojami, watą cukrową, warto pomyśleć o czymś co w luźnej formule festynu, pobudzi ludzi do myślenia i zamienić festyn np. w bezpieczny weekend, podczas którego przypomnimy sobie o bezpieczeństwie ruchu drogo (...)

Zobacz pełny wpis »