Lukas

Profil blogera.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Łukasz Masłowski
Lokalizacja Świdnica
Główny blog luki11.blogi.pl »
Data urodzenia 1970-01-01
Wiek 51 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Blogi zarządzane przez Lukas

Najciekawsze wpisy Lukas

       Hej!                                                         & (...)

Zobacz pełny wpis »
Wczoraj zalożylem sobie blogaska ale nie zdążylem nic w nim napisać.A więc pisze teraz.Zalożylem bloga bo nie mialem co robic a wlasny pamiętnik to nie to samo co BLoG.Teraz napisze może coś o sobie:Nazywam sie Lukasz mam 11lat i pochodze ze Świdnicy. Dzisaj w szkole mialem na 9 to moglem dlużej sobie pospać,ale ja  nie spalem tylko pojechalem na 8 i z koleżkami (...)

Zobacz pełny wpis »
Dzisiaj w szkole nic specjalnego moja siorka dostala pierwszą piątke w tym roku:) jestem strrraaasznie glodny w szkole zjadlem pól bulki z serem i cos tam wypilem. jakaś babka pszyszla na Hiście i sie nas pytala czy nie chcieli bysmy chodzic na kursy językowe jakto bedzie w normalnej cenie to moze sie zapisze. BeDe KońCzYl pOOzdroFka Dla Blogistów i trzymajta sie!! &nbs (...)

Zobacz pełny wpis »
Hej chyba mnie poznajecie  (dla podpowiedzi dodam że mam 11 lat i Mieszkam w Świdnicy chyba już wiecie??) musialem zalożyć na nowo bloga ponieważ w tamtym mi się cosik namieszalo myslę że ten będzie lepszy. (: Narazie to tyle.   trzymajcie sie cieplo!! (...)

Zobacz pełny wpis »