Luk.90

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Ruda slaska
Główny blog poznajlasinas.blogi.pl »
Data urodzenia 1990-06-08
Wiek 29 lat
Ostatnia aktywność 251 dni temu

Najciekawsze wpisy Luk.90

                                                  Ewaluacja       Prace każdej z grup zostaną ocenione przyznaniem odznaki „Przyjaciela Lasu”   Złotej           & (...)

Zobacz pełny wpis »
Proces Zostaniecie podzieleni na 4 grupy.  Kto będzie w danej grupie wyniknie z losowania. Przygotujecie 20 losów od 1-20. Zgodnie z ciągiem liczb będą grupy: I (losy 1-5), II (losy 6-10), III (losy 11-15), IV (16-20). Każda z grup otrzyma do wykonania zadanie.   Zadanie dla grupy I – Rozpoznanie drzew i krzewów po liściach, kwiatach (...)

Zobacz pełny wpis »
                                 Konkluzja       Zaangażowanie w przygotowanie i wykonanie przydzielonych zadań poszerzyło waszą wiedzę na temat życia lasu, jego roli i wpływu na egzystencję ludzi. Dbanie o lasy w każdej porze roku jest zadaniem nas wszyst (...)

Zobacz pełny wpis »
Żródła :   http://dzieci.erys.pl/ http://www.lasy.gov.pl/pl   Książki: 1. „Co kryje las” Aina Bestard 2. Na łące i w lesie. Ciekawostki o zwierzętach - J.Kasperowiak3. „Las Zabaw” Mateusza Wysockiego   (...)

Zobacz pełny wpis »
                                         Wprowadzenie       Las jest płucem i oddechem miasta. Szczególnie wiosną można zaobserwować jak las tętni życiem. Informacje zawarte w Internecie pomogą wam zapoznaćsię ze strukturąlasu ijego (...)

Zobacz pełny wpis »
                                        Zadanie       Zadanie polega na rozpoznawaniu drzew i krzewów,  znajomości podstawowych organizmów oraz wyszukiwaniu roślin występujących tylko w lesie.   (...)

Zobacz pełny wpis »
WebQuest dla szkoły podstawowej    Autor : Łukasz Kowalczyk  (...)

Zobacz pełny wpis »