Lovik

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Sonia S
Lokalizacja Rybnik
Główny blog lovik.blogi.pl »
Data urodzenia 1989-01-02
Wiek 35 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Lovik

"Czym jest miłość...teraz? Teraz...w świecie, w którym liczą sie tylko słowa, puste słowa. Miłość bezinteresowna? To pojęcie dawno zapomniane. Teraz miłość to też tylko puste słowo."                                 &nb (...)

Zobacz pełny wpis »
Tak jakoś mnie dzisiaj wzieło żebym zrobiła sobie w końcu blogusia :) Nio więc piszę pierwszą notke :D Tak się zastanawiam czy warto kochać jeżeli wiemy że kiedyś nad miłością zwycięży śmierć...???  może i warto ... walczyć o miłość... kochać ... być szczęśliwym kiedy bliska nam osoba jest przy nas... śmiać się z razem z nią... wtulać się godzinami...  Ja bym bardzo ch (...)

Zobacz pełny wpis »
Dopiero teraz zdaje sobie sprawe że nie znałam kilka osób zbyt dobrze, choć znam je od małego. Bardzo bliska mi osoba, którą uważałam za wzór, pokazała swoją drugą twarz, którą nigdy bym nie wolała znać. Ale i są takie osoby które mnie bardzo miło zaskoczyły :) Przyjaźń jest jak dające cień drzewo, pod którym szukam wytchnienia.         & (...)

Zobacz pełny wpis »
Sorki że tak długo nie pisałam ale jakoś tako wyszło albo nie miałam czasu, albo mi się niechciało :D:) Ale nareszcie pisze notkę (bo Marietka ma jakieś ale heheh ;):)) Ostatnio czuję się jakbym była zakochana ale oto jest pytanie w kim? nie wiem czy to miłość, czy znowu wmaiwam sobie że kogoś kocham ...a tak nie jest... bardzo cenię go za charakter... ale nie wiem czy ja się wog (...)

Zobacz pełny wpis »
Hmm... ostatnio usłyszałam że bawie się uczuciami ... może to i prawda ...może mam serce z kamienia.... ale czy świadomie to robie? nie wiem ... sorki ***** że Cię skrzywdziłam :*... wiem że tego nigdy nie przeczytasz ,ale naprawde ja nie potrafie powiedzieć Ci tego prosto w oczy, bo to boli... a mam już dosyć cierpienia! Bez bólu i cierpień nie istniejemy. & (...)

Zobacz pełny wpis »