Loveromantic333

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Aga
Lokalizacja Warszawa
Główny blog agniesiamiesza1990000.blogi.pl »
Data urodzenia 1990-09-27
Wiek 34 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Loveromantic333 o sobie:

Jestem mila, wrazliwa , romantyczna. Lubie czytać książki, słuchać muzyki, chodzić na spacery i oglądać filmy.

Blogi zarządzane przez Loveromantic333

Ostatnie komentarze Loveromantic333

Cieszę się, że mogłam przekazać tą wiedzę, opartą na własnych doświadczeniach. Mam nadzieję, że będziesz omijał narcyzów szerokim łukiem. Pozdrawiam i proszę zaglądać częściej na mojego bloga:)

Zobacz całą dyskusję »
Dokładnie. Bardzo dużo takich ludzi niestety jest na świecie. Oni zaczynają od komplementów i czułych słowek, uśmieszków po to, aby ogłupić ofiarę. Kiedy ofiara wpadnie w ich sidła, koniec. Będą manipulować. Raz się odezwą, potem oleją. Najpierw będą się starać, potem wyzywać. Jeżeli to mezczyzna, będzie zdradzał kobiete. Oni szybko się nudzą . Potwory. Całkowicie pozbawieni empatii. Ból człowieka ich cieszy. Oni kochają tylko sienie. Biedne są ofiary, które się zaangażowały w taką relację. Rany będą ogromne. Przeszłam to osobiście. Ciężko się po tym pozbierać. Rany zostają do końca życia.

Zobacz całą dyskusję »
tak. Ksiazka: potega podswiadomosci:)

Zobacz całą dyskusję »
dokladnnie,. Powstaly książki na temat toksycznych ludzi i toksycznych osobowości. zapraszam do lektury. Można wiele się dowiedzieć z takich książek. Pozdrawiam serdecznie:)

Zobacz całą dyskusję »
To prawda. /wyleciało mi z glowy, ale dziekuje bardzo za przypomnienie. Pozdrawiam i zapraszam do czytania kolejnych wpisow na moim blogu.

Zobacz całą dyskusję »
Dziekuje bardzo za komentarz i za odwiedzenie mojego bloga. Zapraszam również do przeczytania kolejnych wpisow:) i w razie czego proszę o komentarze i o polecenie mojego bloga innym:)

Zobacz całą dyskusję »