Loveromantic333

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Aga
Lokalizacja Warszawa
Główny blog agniesiamiesza1990000.blogi.pl »
Data urodzenia 1990-09-27
Wiek 29 lat
Ostatnia aktywność w ciągu ostatnich 7 dni

Loveromantic333 o sobie:

Jestem mila, wrazliwa , romantyczna. Lubie czytać książki, słuchać muzyki, chodzić na spacery i oglądać filmy.

Blogi zarządzane przez Loveromantic333

Najciekawsze wpisy Loveromantic333

W skrócie rzecz ujmując mogę stwierdzić, że odpowiedni ludzie to tacy, którzy są mili, sympatyczni, kulturalni, religijni. tolerancyjni, weseli, sympatyczny i mają szacunek do człowieka. Czy to znaczy, że ten obraz, który wam tutaj opisałam jest nierealny w mrzonkach i zbyt idealistyczny? otóz nie. To nie jest bajka ani fikcja. Każde normalne r (...)

Zobacz pełny wpis »
Nie da się ukryć, że ciężko jest w takiej porze roku jaką jest zima znależć plusy. Ale spróbuje  kilka odszukać  plusy: - piękne widoki z okna. Nie da się nie zauważyć, że jest to piękne zjawisko kiedy zbliżasz się do okna i widzisz pełno bieli, śniegu zamiast zielonej trawy, a jeszcze llepiej jest podejść i zrobić zdjęcia. W końcu to taki (...)

Zobacz pełny wpis »
Odwieczny problem . Czym ludzie kierują się  odrzucając badz przyjmując określonych ludzi. Wyglądem? czy charakterem? to jest pytanie na ktłóre większość ludzi nie zna odpowiedzi. Dojdziemy do tych szczególowych refleksji w następnym wpisie, ale teraz póki co ja napisze i stwierdzę jak to powinno wygładać z mojego punktu widzenia. Wygląd w (...)

Zobacz pełny wpis »
Doba ma 24 godziny z czego 7 badz 8 godzin poświęcamy na sen. Wniosek z tego jest taki, że reszta czasu idzie dla nas tzn na to aby w pozostałym czasie pracować , wypełniać obowiązki domowe, a oprócz tego znależć czas dla siebie na relaks i na to żeby zadbać o siebie . Są osoby, które nie są w stanie w to uwierzyć i twierdzą, że jest to nierealne badz (...)

Zobacz pełny wpis »
Znam miasto Opole praktycznie od urodzenia. Mieszkałam w różnych miejsach. W bloku, w domku jednorodzinnym oraz w szeregówce . Najlepiej czułam się w szeregowym domu, ale do bloku wracałam ze wzgledów  sentymentalnych (zzycie z dziadkami). Jestem osobą aktywną w związku z tym nie usiedze zbyt długo w domu. To jest ogromna zaleta życia w mieście (...)

Zobacz pełny wpis »
Czas pooppowiadać wam trochę o mieście Wrocław. Wrocław jest bardzo dużym miastem dwa razy większym od Opola. Znajduje się w nim bardzo dużo restauracji, kawiarni , parków. Nie będziesz w nim narzekać na nudę. Są parki, aleje spacerowe  i bardzo dużo miejsc do zwiedzenia. Najbardziej pięknym miejscem do zwiedzenia we Wrocławiu niewątpliwie jest Sky Tow (...)

Zobacz pełny wpis »
Prawdziwa miłość , aby przetrwała powinna charakteryzować się następującymi cechami: - powinna być wierna: kategoryczny zakaz dla zdrad. Nie ma nic złego w rozmowie z płcią przeciwną, nawet spotkaniom, ale jeżeli jest małżeństwo badz związek to absolutnie nie powinno mieć miejsca pójście do łóżka z płcią przeciwną. Jeżeli doszło do zakochan (...)

Zobacz pełny wpis »
Zalety życia w blokach(miastach): -duże możliwości rozwoju np: znalezienie pracy, studiów lmożliwości rekreacyjne jak np: wyjście na basen. długi spacer. wycieczki rowerowe Miasto jest tak wielkie, że bez problemu możesz wyjść gdzie chcesz i nie możesz narzekać na nudę. - jeżeli trafisz na fajnych sąsiadow, to doczekasz się pomocy z ich strony Wady:&nb (...)

Zobacz pełny wpis »
Lista  smutnych rzeczy, które spotykają nas w życiu)opis , charakterystyka, jak sobie z tym radzić) - śmier c bliskiej osoby(niewątpliwie jest to straszna tragedia kiedy ktoś nam bliski kogo kochaliśmy odszedł ). Przechodzimy przez fazę żałoby. Najpierw pojawia się zaprzeczenie, pozniej szok, a na końcu ogromny ból i zaczynamy winić Boga, siebie i (...)

Zobacz pełny wpis »
Nie bede zbyt długo się rozpisywać. Każdy człowiek ma swoje zalety i wady. Nie ma człowieka idealnego . Jestem osobą bardzo emocjonalną , wrażliwa, która nie przechodzi obojętnie wobec ludzkiego cierpienia. Mimo tego, że zostałam w przykry sposób doświadczona przez życie(przeżyłam dwie śmierci  bardzo bliskich mi osób. Oprócz tego z (...)

Zobacz pełny wpis »