Loveromantic333

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Aga
Lokalizacja Warsaw
Główny blog agniesiamiesza1990000.blogi.pl »
Data urodzenia 1990-09-27
Wiek 29 lat
Ostatnia aktywność w ciągu ostatnich 7 dni

Loveromantic333 o sobie:

Jestem mila, wrazliwa , romantyczna. Lubie czytać książki, słuchać muzyki, chodzić na spacery i oglądać filmy.

Blogi zarządzane przez Loveromantic333

Najciekawsze wpisy Loveromantic333

W skrócie rzecz ujmując mogę stwierdzić, że odpowiedni ludzie to tacy, którzy są mili, sympatyczni, kulturalni, religijni. tolerancyjni, weseli, sympatyczny i mają szacunek do człowieka. Czy to znaczy, że ten obraz, który wam tutaj opisałam jest nierealny w mrzonkach i zbyt idealistyczny? otóz nie. To nie jest bajka ani fikcja. Każde normalne r (...)

Zobacz pełny wpis »
Nie da się ukryć, że ciężko jest w takiej porze roku jaką jest zima znależć plusy. Ale spróbuje  kilka odszukać  plusy: - piękne widoki z okna. Nie da się nie zauważyć, że jest to piękne zjawisko kiedy zbliżasz się do okna i widzisz pełno bieli, śniegu zamiast zielonej trawy, a jeszcze llepiej jest podejść i zrobić zdjęcia. W końcu to taki (...)

Zobacz pełny wpis »
Doba ma 24 godziny z czego 7 badz 8 godzin poświęcamy na sen. Wniosek z tego jest taki, że reszta czasu idzie dla nas tzn na to aby w pozostałym czasie pracować , wypełniać obowiązki domowe, a oprócz tego znależć czas dla siebie na relaks i na to żeby zadbać o siebie . Są osoby, które nie są w stanie w to uwierzyć i twierdzą, że jest to nierealne badz (...)

Zobacz pełny wpis »
Znam miasto Opole praktycznie od urodzenia. Mieszkałam w różnych miejsach. W bloku, w domku jednorodzinnym oraz w szeregówce . Najlepiej czułam się w szeregowym domu, ale do bloku wracałam ze wzgledów  sentymentalnych (zzycie z dziadkami). Jestem osobą aktywną w związku z tym nie usiedze zbyt długo w domu. To jest ogromna zaleta życia w mieście (...)

Zobacz pełny wpis »
Prawdziwa miłość , aby przetrwała powinna charakteryzować się następującymi cechami: - powinna być wierna: kategoryczny zakaz dla zdrad. Nie ma nic złego w rozmowie z płcią przeciwną, nawet spotkaniom, ale jeżeli jest małżeństwo badz związek to absolutnie nie powinno mieć miejsca pójście do łóżka z płcią przeciwną. Jeżeli doszło do zakochan (...)

Zobacz pełny wpis »
Zalety życia w blokach(miastach): -duże możliwości rozwoju np: znalezienie pracy, studiów lmożliwości rekreacyjne jak np: wyjście na basen. długi spacer. wycieczki rowerowe Miasto jest tak wielkie, że bez problemu możesz wyjść gdzie chcesz i nie możesz narzekać na nudę. - jeżeli trafisz na fajnych sąsiadow, to doczekasz się pomocy z ich strony Wady:&nb (...)

Zobacz pełny wpis »
Film Ojczym trzymał mnie w wielkim napięciu, ponieważ nie wiedziałam co się ostatecznie w nim wydarzy. Postanowiłam go obejrzec z racji faktu zainteresowania samym tytułem filmu:). Był to thriiler, czyli tzw dreszczyk emocji. Początek był łagodny, ale jak się okazało pozniej film okazał się troszkę straszny, w znaczeniu takim , że sceny ukazane w tym filmie jak (...)

Zobacz pełny wpis »
Jesień: piękny widok liści spadających z drzew . W jesieni dominują następujące kolory: żółć, brąż, pomarańcz. Są to zjawiska niezwykle fascynujące. Niestety jesień przeważnie słynie z chłodnego, jesiennego wiatru i deszczowej, pochmurnej aury, co niekorzystnie wpływa na samopoczucie człowieka. Zima: biały śnieg proszący w okna , piękne widoki (...)

Zobacz pełny wpis »
Przytocze kilka róznic i opisów Smutek:jest utożsamiany często z melancholią. Chwilowe pogorszenie nastroju, smutny wyraz twarzy, utrata chęci do wykonywania zainteresowań Może również wystąpić brak ochoty na rozmowę z ludzmi. Po dłuższym czasie, jednak mija.  Depresja: trwa zdecydowanie dłużej. Bez leczenia nie przechodzi. Chory nie chce (...)

Zobacz pełny wpis »
'' Kochać to także umieć się rozstać, umieć pozwolić komuś odejść, nawet jeśli bardzo kochamy'' Analiza: Podstawą miłości jest trwanie. Jeśli kogoś naprawdę kochamy, to nigdy nie pozwolimy na to, aby ukochana osoba od nas odeszla, ponieważ miłość jest silniejsza od zła i zawsze zwycięży, Miłość to dzielenie wspólnie życi (...)

Zobacz pełny wpis »