Logopedka

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Elbląg
Główny blog logopeda.blogi.pl »
Data urodzenia 1978-01-05
Wiek 41 lat
Ostatnia aktywność 15 dni temu

Najciekawsze wpisy Logopedka

      Nikt nie chce mieć wady wymowy i nikt nie chce, aby inni ją słyszeli lub widzieli. Bardziej lub mniej wpływa ona na nasze kontakty z innymi ludźmi. Dlatego próbujemy ją ukryć, zatuszować, wyprzeć ze świadomości, a przecież w szybki i bezbolesny sposób moglibyśmy się jej pozbyć. Potrzebnynam jest do tego właśnie logopeda, k (...)

Zobacz pełny wpis »
Zasady uczestniczenia w zajęcia z terapii logopedycznej 1. Na zajęcia logopedyczne kwalifikuje się uczniów posiadających opinię, orzeczenie i na podstawie badań przesiewowych przeprowadzonych przez logopedę we wrześniu. 2. W przypadku dużej ilości zgłoszeń pierwszeństwo uczestnictwa w zajęciach logopedycznych mają uczniowie klas I – III. 3. Zajęcia (...)

Zobacz pełny wpis »
KIEDY DO LOGOPEDY? ...gdy dziecko po ukończeniu 1. roku życia nie wypowiada najprostszych słów: mama, baba, papa. ...gdy dziecko ukończyło 2. lata i wypowiada tylko kilka słów i nie łączy ich razem: mama daj, Ola je. ...gdy dziecko ma 3. lata i mówi niezrozumiale dla otoczenia. Rozumieją je tylko rodzice. ...gdy dziecko ukończyło 4. lata i nie po (...)

Zobacz pełny wpis »