Logo1919

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Polska
Główny blog syczkiiszumki.blogi.pl »
Data urodzenia 1979-11-11
Wiek 42 lat
Ostatnia aktywność 342 dni temu

Najciekawsze wpisy Logo1919

Kochani w związku z zaistniałą sytuacją nie możemy wspólnie pracować w szkole. Dlatego przesyłam techniki koncentracji, które możecie wykonywać samodzienie w domu. Ćwiczenia dla uczniów w domu. 😊😊 Jak poprawić swoją koncentrację?🤯Nie możesz skupić się podczas nauki? Masz problemy z zapamiętywaniem prostych spraw? Powinieneś popr (...)

Zobacz pełny wpis »
  1. Ćwiczenia słuchowe – stanowią bardzo ważną grupę ćwiczeń logopedycznych, ponieważ często opóźnienia czy zaburzenia rozwoju mowy pojawiają się na skutek opóźnień rozwoju słuchu fonematycznego. Stymulując funkcje słuchowe przyczyniamy się do rozwoju mowy dziecka. Przykłady: ·„Co słyszę?” – dziecko nasłuc (...)

Zobacz pełny wpis »
W związku z zaistniałą sytuacją i przymusową kwarantanną nas wszystkich, będę udostępniać niektóre ćwiczenia tu na blogu. Bardzo proszę Rodziców dzieci, które uczęszczają na terapię logopedyczną w naszej szkole aby  w dalszym ciągu, w domu pilnie ćwiczyli z pociechami. Każde dziecko ma ćwiczenia w swojej teczce.   Proponuję (...)

Zobacz pełny wpis »
Witajcie ponownie :)  Pomimo niesprzyjających okoliczności życie szkoły toczy się dalej. Spotykamy się wirtualnie i wszyscy dzielnie dajemy radę. W ostatni dzień przed nauką zdalną dla klas młodszych odbył się konkurs dla klasy 3 - trochę inny, nie tradycyjny, z wykorzystaniem sieci. Byli zwyciezcy, były nagrody... Jeżeli chcecie sprawdzić swoje wiadomości z (...)

Zobacz pełny wpis »
Pamiętajcie, że ćwiczenia buzi i języka są bardzo ważne. 10 minut dziennie przed lustrem ale systematyczne ćwiczenie a buzie będą gotowe do ładnego mówienia :) Po rozćwiczeniu buzi i języka zaczynamy powtarzać głoskę SZ. Pamietacie jak ? Jeżeli nie, to zajrzyjcie do teczek. Dla przypomnienia ilustracja naprowadzająca    Jak już to zrobicie pr (...)

Zobacz pełny wpis »
Dzisiaj ćwiczenie oddechowe. Potrzebna jest słomka, wycięte z papieru kółka i oczywiście dowolny rysunek. Wykorzystałam obrazek z netu ale równie dobrze może być obrazek narysowany przez Was ( niekoniecznie kwiatek ). Słomką, bez użycia rąk, przenosimy kółeczka ze stołu na obrazek i z powrotem na stół. Obrazek można wykorzystać też do p (...)

Zobacz pełny wpis »
Witajcie Specjalnie dla Was popełniłam nowe gry. Są to sudoku, escape room. Czytajcie polecenia, klikajcie, znajdujcie odpowiedzi, uczcie się i przede wszystkim dobrze się bawcie :) Sudoku https://view.genial.ly/5fdb781037663f0d6c0501d2 Escape room https://view.genial.ly/5fdb162adfd4657a0b8319de         (...)

Zobacz pełny wpis »
W związku z rozpoczęciem zdalnych zajęć z dziećmi blogowe wpisy będą na jakiś czas zawieszone. Trzymajcie się zdrowo :) (...)

Zobacz pełny wpis »
(...)

Zobacz pełny wpis »