Liv__

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Polska
Główny blog ciekaweinformacj100.blogi.pl »
Data urodzenia 2006-08-04
Wiek 17 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Liv__

      1. Kłodawa, koło Gorzowa Wielkopolskiego Dom składa się z dwóch oddzielnych stref mieszkalnych: mieszkanie właściciela z rodziną oraz oddzielne mieszkanie jego mamy. Obydwie strefy łączy korytarz przedwejściowy, taras z tyłu budynku oraz bezpośredni dostęp do 3-stanowiskowego garażu. Mieszkanie mamy jest niedużym acz wygodnym miejscem do życia. (...)

Zobacz pełny wpis »
  Room Escape Warszawa Escape Room - Room Escape Warszawa to największy i najnowocześniejszy w Polsce obiekt do gier typy Escape Room doceniony przez tysiące turystów odwiedzających Warszawę oraz wyróżniony w konkursie 'Dobry Wzór 2015' pod patronatem Ministra Gospodarki RP. Gra Escape Room zwane potocznie Escape Game to zabawa, która wymaga od uc (...)

Zobacz pełny wpis »
      Fredie Blom, który był uważany za najstarszego człowieka na świecie, zmarł w sobotę w wieku 116 lat. Jego rodzina przekazała, że śmierć nastąpiła z przyczyn naturalnych.Dokumenty tożsamości Frediego Bloma wskazywały, że urodził się w RPA w maju 1904 r. Nigdy nie zostało to jednak potwierdzone przez Księgę Rekordów Guinnessa, dlatego (...)

Zobacz pełny wpis »
1. Rekord Guinnessa w kategorii na najdłuższą kąpiel w wodzie!  Obecnym rekordzistą Guinnessa w kategorii na najdłuższą kąpiel w lodzie (najdłuższy czas spędzony w zbiorniku wypełnionym lodem) jest Francuz – Romain Vandendorpe, który podjął się próby 19 grudnia 2020 roku w Wattrelos, Hauts-de-France (...)

Zobacz pełny wpis »
Każdy ma gorszy czas, dlatego postanowiłam udostępnić parę filmików dzięki, którym, myślę, że wasz humor się poprawi! (...)

Zobacz pełny wpis »
(...)

Zobacz pełny wpis »