Lisman1974

Profil blogera.


lisman1974

Informacje ogólne

Lokalizacja Częstochowa
Główny blog kryptomania.blogi.pl »
Data urodzenia 1974-12-08
Wiek 47 lat
Ostatnia aktywność około rok temu

Najciekawsze wpisy Lisman1974

Przegladarka internetowa ktora zarabia   Kryptowaluta stopniowo wnika w życiu codziennym: w wielu krajach, bitcoins mogą już płacić za podróż taksówką, filiżankę kawy lub dostawy pizzy. Jednak jest to raczej wyjątek niż reguły: wciąż znacznie częściej korzystać fiat pieniędzy. Więc w jaki sposób jedna wymiana krypto dla f (...)

Zobacz pełny wpis »
Zarabiaj kryptograficznych w minutach Coinbase Zarabiaj pozwala zarobić crypto oglądając krótkie, 1-2 filmy minute i odpowiadając na pytanie o to, co właśnie widział. To takie proste.   Oglądanie filmów edukacyjnych Dowiedz się o cryptocurrencies jak bat, XLM i więcej za pośrednictwem wideo. (...)

Zobacz pełny wpis »
    Bank of Hodlers dąży do zapewnienia swoim użytkownikom rozwiązania bankowości wykorzystującej technologie blockchain. Głównym produktem, który oferuje Bank of Hodlers jest platforma dla osób zainteresowanych skorzystaniem z pożyczek i inwestycjami w krypto-pożyczki. Jak odebrać darmowe tokeny: Kliknij tutaj aby zarejest (...)

Zobacz pełny wpis »
Brave Browser Przęgladarka BRAVE  gwarantuje użytkownikowi bezpieczeństwo, blokowanie reklam oraz szybkie działanie Rozwojem  aplikacji zajmuja sie tworcy znanej nam dobrze Mozilli ,FireFox   Brave jest oparta o Chromium gdzie wczesniej korzystajacy z tej przegladarki nie beda mieli z tym zadnego problemu gdyz interfejs jest dokładnie taki sam   (...)

Zobacz pełny wpis »
 Zapraszam do grupy na fb     Krypto-mania Grupa Publiczna · 3 członków Dołącz do grupy Grupa stworzona dla osob zajmujacych sie swiatem kryptowalut i chcacych podzielic sie swoja wiedza i doswiadczeniem   (...)

Zobacz pełny wpis »
  Kliknij w ten link    Kliknij   na w celu utworzenia nowego konta. Wypełnij formularz rejestracyjny, podając swojego maila i stworz haslo , Zaakceptuj regulamin zaznaczając pole akceptacji  Wybierz kraj i  najważniejsze –adres ETH, na który zostaną przelane tokeny po zakończeniu f (...)

Zobacz pełny wpis »
Przeglądarka CryptoTab, zacznij kopać Bitcoiny na Swoim komputerzeWypróbuj przeglądarkę CryptoTab z wbudowanym rdzeniem wydobywczym i uzyskaj bitcoiny do 8 razy szybciej w porównaniu do Google Chrome. Nie przesadzam na komputerze z procesorem Intel I5 osiągnąłem wydobycie wciągu 2,5 godzin na poziomie 0.000001974761 BTC przy ustawieniu wykorzystania procesora (...)

Zobacz pełny wpis »
  Zapraszam do lektury Czym jest coinbase?  Prowizje od sprzedaży i kupna tokenów, Zabezpieczenia konta i transakcji, Dodatkowe funkcje na Coinbase,wszystkie odpowiedzi znajdziesz  (...)

Zobacz pełny wpis »
      Koparka ktora wyplaca!!! Mozesz kopac nie inwestujac za otrzymana moc wydobywcza na start Jesli chcesz przyspieszyc zarobek to minimalna inwestycja 0.0006BTC  Zapraszam                                                      (...)

Zobacz pełny wpis »
Mam dla Ciebie jeszcze jeden świetny sposób na zarobienie prawie 2️⃣0️⃣ 0️⃣0️⃣0️⃣ #PLN PROJEKT 3️⃣0️⃣0️⃣ jest autorstwem Lukasza Pacholskiego i pozwala zarobić minimum 5 200 💲 przy niewielkie jednorazowym wkładzie własnym 300 💲 w jednym z najbardziej znanych i transparentnych programów na rynku 🙂 Jeżeli chcesz dołączyć (...)

Zobacz pełny wpis »