Liposuction

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Warszawa
Główny blog liposuction.blogi.pl »
Data urodzenia 1971-05-05
Wiek 52 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Liposuction

Ciepłe i słoneczne dni nadchodzą. Wkrótce więc grube płaszcze i szerokie swetry będzie można zastąpić krótkimi spódniczkami i dopasowanymi sweterkami. Po zimie często jednak zostaje pamiątka w postaci dodatkowych kilogramów. Mniej ruchu, siedzący tryb życia, spożywanie większej ilości pożywienia, sprawiają że trudno jest się zmieścić w wiosenne ubrania (...)

Zobacz pełny wpis »
Liposukcja jest metodą kształtowania sylwetki poprzez usuwanie nadmiarów tłuszczu. Najczęściej zabiegowi poddawany jest brzuch, uda, pośladki, plecy i ramiona. Efektem jest gładszy, szczuplejszy wygląd odsysanych miejsc. Istnieje wiele różnych odmian przeprowadzania zabiegu. W zależności od użytej techniki pacjent poddawany jest znieczuleniu miejscowemu lub og&oacu (...)

Zobacz pełny wpis »
Najważniejszym narzędziem używanym we wszystkich tego typu zabiegach jest kaniula rozbijająca i usuwająca komórki tłuszczowe. W zależności od metody podłączona jest do pomy próżniowej lub dużej strzykawki. Jednym z zagrożeń podczas zabiegów jest nadmierna utrata płynów wraz z usuwanym tłuszczem dlatego pacjent otrzymuje odpowiednią ich ilość w tra (...)

Zobacz pełny wpis »
Powiększanie ust jest jednym z najbardziej znanych zabiegów medycyny estetycznej. Powiększenie można osiągnąć za pomocą chirurgicznych jak i nie chirurgicznych sposobów. Osoby które decydują się na to by  powiększyć zbyt cienkie lub skorygować asymetryczne usta do wyboru mają wypełniacze skórne jak np. Juvederm lub przeszczep własnej tkanki tłusz (...)

Zobacz pełny wpis »
(...)

Zobacz pełny wpis »