Lina997

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Chełmno
Główny blog grrry.blogi.pl »
Data urodzenia 1997-04-09
Wiek 25 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Lina997

Until Dawn to gra horror, która opiera się na podejmowaniu decyzji przez gracza. Jest to tak zwany efekt motyla. Każda decyzja wpływa na losy głownym bohaterów, którzy są nastolatkami spędzającymi zimowy wyjazd w górach. Przyjeżdżają tam ponownie, rok po tragedii, którą była śmierć ich dwóch koleżanek. Podczas pobytu dzieją (...)

Zobacz pełny wpis »
Minecraft to gra, która przenosi gracza w olbrzymi, wygenerowany świat. Można tam robić co tylko się podoba. Tworzenie budowli. prowadzenie trybu koczowniczego lub dążenie do przejścia gry poprzez zabicie Ender Dragona, czyli smoka, który jest w innym świecie. Gra daje naprawdę dużo możliwości. Tryb wieloosobowy oferuje mnóstwo serwerów stwor (...)

Zobacz pełny wpis »
Kolejna gra z kategorii horror, lecz po prostu uwielbiam ten rodzaj gier, filmów itp. Wcielamy się w Milesa Upshura, który jest dziennikarzem. Po otrzymaniu wiadomości o dziwnych rzeczach dziejących się w ośrodku badawczym, postanawia pojechać i nakręcić reportaż o tym miejscu. Posiadając tylko kamerę, włamuje się tam i kręci dokument. Jednak już na poc (...)

Zobacz pełny wpis »
Gra typu horror, która ma swój niepowtarzalny klimat. Główny bohater, który jest malarzem, pragnie ukończyć swoje dzieło. Jednak podczas poszukiwania odpowiednich składników w umyśle artysty dzieją się różne rzeczy. Zaczyna przypominać sobie historie mające miejsce w przeszłości. Przedmioty w jego domu nie zachowują się (...)

Zobacz pełny wpis »