Liliana

Profil blogera.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Ilona Koralewska
Lokalizacja Gostynin
Główny blog liliana.blogi.pl »
Data urodzenia 1984-02-06
Wiek 39 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Liliana

MANIFEST CZOWIEKA XX WIEKU Rozglądają sie dookola trudno mi dostrzec coś optymistycznego. Coraz większą popularność zdobywają książki, mówiące o tym jak znależć sens życia. I nie ma się co dziwić. W dobie terroryzmu, gdzie jedno państwo chce narzucić swoje zwierzchnictwo gosząc hasla opieki nad krajami zagrożonymi terroryzmem; bezrobocie gdzie ministrowie żarliwie twierdzą, (...)

Zobacz pełny wpis »
Na świat przeszedl pierwszy skolonowany czlowiek. Urodzila się dziweczynka, będąca kolenm swojej matki. Nad samym moralnym i etycznym problemem klonowania zajmę się zachwilę. Najpierw chcialam ukazać kim są ludzie, którzy doprowadzili to sklonowania czlowieka. Kilnikę, która przeprowadzia zabieg zalożyl mężczyzna, który najpierw byl guru sekty realian. Twierdzi on że nawiedzili go (...)

Zobacz pełny wpis »
Waśnie siędzę sobie, a w tle przygrywa mi anielska muzyka z rozgośni radia Maryja. Wczoraj wieczorem dla relaksu sluchalam audycji Rydzyka, coż taki piękny, radiowy glos musial zjednoczyć dewotki tego kraju. Nie ma to jak antysemityzm i kesenofobia ubrana w klerykalne kazania. Rydzyk nie poprzestaje na naiwności i samotnośi osob starszych bo zaczyna agitowac mlodsze pokolenia. Wczo (...)

Zobacz pełny wpis »
Wczoraj dziwna rzecz się wydarzyla, zupelnie niepotrzebnie. Nie rozumiem co co chodzilo. W sumie nie mój problem. Ale nie o tym chcialam pisac. Mam pewne pewne pytanie do ogólu. Jeśli ktoś chce mi pomóc może wyjaśnić mi pare spraw  z wlasnego (subiektywnie-obiektywnego:-) punktu wiedzenia. Zacznyjmy od manipulacji. Jeżeli czujecie się maipulowani, to z jakies strony?czy da się (...)

Zobacz pełny wpis »
To wszystko okazuje się nie takie proste. Najbardziej nie mogę doczekać się zakończenia, ale droga do niego będzie prawdopodobnie bardzo trudna. Znam termin, a w zasadzie stacje końcową owej drogi, mój terminal. Wyimaginowany koniec już zdążyl pojawić się w mojej glowie. To miasto Kraków z filozofią na przedzie. Jakieś 200 km, ode mnie. Ale minione wydarzenia nauczyly mnie, że wszy (...)

Zobacz pełny wpis »
CHCĘ ZNALEŻĆ SIĘ TAM GDZIE SLOŃCE ZACHODZĄC KREŚLI ZLOTE PROMIENIE NA SZTALUDZE ARTYSTY, KTÓREMU LUDZIE CHCĄ ODEBRAĆ RESZTKI GODNOŚCI ABY PRZESTAL MALOWAĆ ICH FRUSTRACJE (...)

Zobacz pełny wpis »
Juz zdążlyam poprawić blędy. Nie kumam tylko dziwnych i maloprzekonywujących przez swoją agresje komentarzy. A o Hitlerze coś tam wiem, okres II wojny światowej bardzo mnie interesuje, również jak postacie Hitlera i Stalina. Więc daj spokój. Jasne, ze nie ma pewności co do skolonowania ,bo to bardzo trudne do osiągnięcia. Ja chcę zwrócić uwage ma moralny i etyczny aspekt klonowania (...)

Zobacz pełny wpis »