Lightrain

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Częstochowa
Główny blog smalcowy.blogi.pl »
Data urodzenia 1995-03-30
Wiek 26 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Lightrain

  Jak mogłem żyć wcześniej bez tej aplikacji? Całe życie byłem człowiekiem zalatanym i kompletnie o wszystkim zapominającym. To cecha każdego humana. Pamiętam jak kiedyś postanowiłem sobie, że zacznę zapisywać sobie w notatniku a raczej kalendarzyku ważne wydarzenia abym o nich nie zapomniał. O kalendarzyk poprosiłem rodziców. Dostałe (...)

Zobacz pełny wpis »
To, że media w Polsce są przykładem prostego chamstwa i populizmu to chyba oczywista oczywistość. Dziś widziałem filmik, na którym tenisista Jerzy Janowicz wykrzyczał w twarz dziennikarzom to, co myślał. I ja się z nim zgadzam, mało tego, zgadzam się też z dziennikarzami. Kiedy nasza reprezentacja w piłkę nożna wygrywa to jest "wielka wygrana (...)

Zobacz pełny wpis »
Co ja tu robię? Skąd się tu wziąłem? Kiedy stąd odejdę? To jest mój pierwszy wpis na tym blogu. Bardzo możliwe, że ostatni. Ludzie tworzą blogi, aby znaleźć odskocznię dla życia, aby znaleźć alternatywny świat, w którym będą mogli pokazać swoje prawdziwe 'ja'. To nie prawda. A bardziej może "półprawda". Na TYM blo (...)

Zobacz pełny wpis »
Piszę co chcę i kiedy tylko chcę, nie oczekuję żadnej publiki, bo nie zamierzam pisać cokolwiek pod nią. W życiu jestem stateczny i poukładany lecz tutaj jestem Panem życia i śmierci. Tutaj przestrzegasz tylko moich zasad i nie masz nic do gadania. Podsumowując ten blog nie jest dla Ciebie. Nie nadajesz się, to nie Twoja wina, lecz nie zamartwiaj się. Ja też się (...)

Zobacz pełny wpis »