Life-isbrutal

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Toruń
Główny blog bylo-sobie-zycie.blogi.pl »
Data urodzenia 2000-10-21
Wiek 24 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Blogi zarządzane przez Life-isbrutal

Najciekawsze wpisy Life-isbrutal

Biorę telefon w dłoń zasiadam i próbuje spisać cały mój marny los. Historie pisze, które dotąd nikomu nie były znane otwieram mą dusze i serce przed ekranem. Wiele zakrętów przeszłam upadków i wzlotów jestem na wszystko gotów. Mało co potrafi mnie zaskoczyć bo to co przechodzę w nocy, ten ból, płacz, cierpienie, złe myśli a na (...)

Zobacz pełny wpis »
  Starałam się o coś co nie miało sensu …. Jakieś rady ?   Nie da się…  Nie walcz o coś toksycznego, odpuść jeśli masz taką opcję i drogę wyjścia, a droga wyjścia jest z każdej sytuacji…   Nie potrafisz, nie wierzysz w to ? -Spokojnie nie ty jeden, nie każdy z nas potrafi odpuścić coś co kocha, pomimo bólu, wyrządzonej krzywdy. M (...)

Zobacz pełny wpis »
  I kiedy padasz na kolana, widzisz siebie pośród gwiazd odpływającą w inny świat. Kiedy myślisz tylko o tym żeby skończyć tą marną historię bo niewiele sił jest w tobie. Modlisz się błagasz o pomoc a w zamian otrzymujesz ciosy w sam środek tego co próbujesz budować na nowo. Każdy człowiek to twój wróg, oparcie masz tylko pośród chmur u twoj (...)

Zobacz pełny wpis »