Lidia1986

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Sieradz
Główny blog przebudzeniezbogiem.blogi.pl »
Data urodzenia 1986-08-15
Wiek 38 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Lidia1986

Nie bójmy się lekcji od Boga danej, ona zawsze ma nas zawrócić, puśćmy co stare, poddajmy sie Woli, ona w nas ziarno słodyczy wyleje. Ciemna noc duszy jest jego miłością, ma nas oczyścić z grzechu pieczęci, wtedy to właśnie szaty swe wyprać ma dusza nasza w ciele ukryta, aby móc życia doznać radości. Jesteśmy tutaj tylko na chwilę, zadaniem naszym jest (...)

Zobacz pełny wpis »
Ufajmy Bogu, że dobrem jest tylko, a to co złe w dobre przemienia, czasem to właśnie jest dla nas dobrocią, bo grzeszne serce w piękno zamienia. Nie da się przejść przez życie w błogości, lecz można problemy w radości zamieniać, otwórz tylko swe Serca na Niego, by mógł je wyrwać z czeluści istnienia! Bóg chce dla nas tylko dobrego, nie daj się zwieść i (...)

Zobacz pełny wpis »
Jak po nocy świt, tak Ty pojawiasz się w mym życiu, wynagradzając noc oczyszczenia, ciemną noc porzucenia grzechu. Wiatr Twojej miłości jest wart każdego cierpienia, a słońce Twojej radości olśniewa radością. Jesteśmy duszą w fizycznym ciele człowieka, które ma nam pomóc zdobyć doświadczenia i oczyścić się. Nie zamykaj uszu ani oczy na znaki Świata, które (...)

Zobacz pełny wpis »
Gdy światłość Boga znika na chwilę, a Ty już myślisz, że sam Cię opuścił, pamiętaj proszę to ma na celu wyrwanie duszy Twej z piekł czeluści. Przejdź z siłą Boga przez te trudności, uwolnił ciało swoje od grzechu. Umysł swój oczyść z mocą Jezusa i czekaj na pieczęć Boskiej miłości. Samo poddanie się woli Bożej nigdy nie zrobi Ci żadnej krzywdy, nawet gdy ego powie (...)

Zobacz pełny wpis »
Jezus istnieje, czeka na Ciebie, nie w opisanych religiach świata, On przewodnikiem jest dla nas ludzi, nawet dla Indian w zakątkach świata. Promień Jego człowieka szuka,  Twoim zadaniem jest tylko wierzyć, umiłuj tylko swojego brata, i serce swe otwórz na tą prostotę. Nie smuć się nigdy, raduj swe serce, bo to fundament jest chrześcijaństwa. Śmiej się do (...)

Zobacz pełny wpis »
Zawsze gdy ufność pokładasz w Bogu, nastawić się musisz również na burze, lecz nie bój się nigdy, nawet swych wrogów, bo Oni też mają dać Ci nadzieje, na to, że masz coś jeszcze do zmiany, a to właśnie celem głównym jest Drogi, abyś zrozumiał, że wszystko co w okół  odbiciem Twej duszy jest lustrzanym.  Więc stawiaj się codzień r (...)

Zobacz pełny wpis »
Bóg jest tutaj, On jest w Nas, my w Nim, nie ma rozdzielenia. Miłość, która zwycięży zło, jest nektarem odnowienia w duchu Świętym. Daj się poprowadzić ścieżką Twego ojca, tylko wtedy zobaczysz ogrom cudów, które nas otoczają. Jezus jest jedynym Zbawicielem Świata. Inni tylko czekają, żebyś w to zwątpił. Po to budzimy się my, Aniołowie tego Świata (...)

Zobacz pełny wpis »
Tylko dwie strony są przeznaczone, dla duszy naszej w tym świecie całym. Jedna do Boga nas poprowadzi, druga w ciemność wepchnie, w złą stronę. Pieczęć Jezusa, pieczęcią Boga, ona oznaczy swoich Aniołów. Karm swą świadomość Duchem Odnowym, wtedy będziesz mową Jezusa, On Cię oznaczy ręką i czołem, przemieni duszę Twą swą miłością, karm więc swą duszę źródłem (...)

Zobacz pełny wpis »
Zawsze patrz na Świat przez pryzmat Jego oczu, bo tylko w ten sposób możliwe jest przeżyć, życie swe w idealny sposób. Uważaj na znaki Dni Ostatecznych, już teraz wojna trwa o dusze nasze, więc dzień rozpoczynaj w ufności Bogu, nikomu innemu swych myśli nie zawierzaj, bo moce nieczyste czyhają na ludzi, Jezus ma tylko moc wybawienia, i Ona nas wyciągnie z pie (...)

Zobacz pełny wpis »
Nie ma nic złego w tym, że mnie szukasz. Jednak tylko ze mną, unikniesz pułapek ludzi. Nie wysławiaj ich tylko mnie, bo to ja Cię zbawiłem, ja dałem życie wieczne.  Nie umartwiaj się, to nie o to chodzi. Jesteś na Ziemi po to aby żyć - radośnie, w śpiewie i miłości. Jednak nie zapominaj o mnie - ja Ci w tym pomogę. Nie zrobię Ci krzywdy, ale dam Ci siłę na przejście wszy (...)

Zobacz pełny wpis »