Lideczka_16

Profil blogera.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Lidia Wołoszyn
Lokalizacja Muszyna
Główny blog lideczka-16.blogi.pl »
Data urodzenia 1986-03-22
Wiek 36 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Lideczka_16

eh....powrót mej...samej we własnej osobie...jush nie lideczki 16...ale z deczka starszej:)sama zdana jush tylko na siebie...nie ma jush w zyciu Marcysia czy Cypriana przez którego myślec logicznie nie potrafiłam...gdyz bardzo zawirował mi w główce...sprawił że motylki lataly mi w brzuszku...:)Owy Cyprian...okazał sie bezmyślnym chamem...zboczeńcem....natrętem....człowiekiem jakieg (...)

Zobacz pełny wpis »
Własnie przeczytałam małego księcia.....to jush chyba setny raz......tak mi sie podoba ta książka że mogłabym ją wyrecytować na pamięć ".....jestesmy odpowiedzialni za tych których oswoimy..." no miał tu racje ostatnio zastanawiam się dlaczego jest tyle niedojrzałych osób na tym swiecie,moze to głupie.....ale tak mi szkoda tych ludzi...nie wiem nic niechce mówić..... wiem że znac (...)

Zobacz pełny wpis »
co tu słychać? pytanie...... jutro mam bierzmowanie.....na dodatek musze czytac jakąs cholerną modlitwe powrzechną ......a le jakos  sobie poradze....zaraz musze iśc do szkoły:(((((((( mam pierwszą geografie z której jeszcze nie byłam ptana....a teraz zamiast sie uczyć to gadam z Maćkiem na gg........Jenny mam na imie Jenny......... (...)

Zobacz pełny wpis »
nikt mnie nie kocha..... nikt mnie nie lubi....... niech mnie ktos przytuli....... Cyprian czemu mnie nie kochasz................? (...)

Zobacz pełny wpis »