Lia40

Profil blogerki.


lia40

Informacje ogólne

Lokalizacja Warszawa
Główny blog zwykle-zycie.blogi.pl »
Data urodzenia 1979-04-24
Wiek 44 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Lia40

Każdy się stresuje. W dzisiejszym świecie nie ma osób bez problemów, kredytów i stresu. Coraz więcej z nas ma nerwicę i inne fobie, psychozy etc. Mam i ja. Praca, otóż jestem w niej bardzo rzadko. Ostatnia zmiana z kierowcą, który nie reprezentuje soba nic orócz grubiaństwa, prostactwa i chamstwa. Prawdziwy warszawiak, rdzenny z krwi i kośc (...)

Zobacz pełny wpis »
   Polska to kraj zacofany pod wieloma względami, między innymi przy schorzeniu zwanym nietolerancja histaminy. Tak, nazywają to pseudoalergią, jednak przysparza wiele więcej problemów, niż zwykła alergia i uważam, że powinna być jednostką chorobową. Zrobisz testy alergiczne i nic nie wyjdzie, a objawy takie jak w każdej alergii: pokrzywka wystepująca gł&oacut (...)

Zobacz pełny wpis »
Mówią, że przeszłość nie ma nam już nic do powiedzenia. Pytanie jak się z niej wydostać? Czasem wejdę po stromym zboczu w kierunku otworu, wyjrzę na chwilę by powitać teraźniejszość. Po czym znów tam spadam, znów jestem w latach '90 Przez ostatni tydzień co wieczór ćwiczyłam, dziś siedzę żrę ciastki. Bo lubię i czasem sobie pozwalam. Koty też żrą na pot (...)

Zobacz pełny wpis »
   Stara panna z dwoma kotami - to najepszy opis mnie. Jednak lepiej być samemu, niż w złym towarzystwie. Od pewnego czasu nie wyrażam zgody na bylejakość w moim życiu, choć powoli takim się ono staje. Brak pracy to powoduje. Masz pracę, czas ci się w niej dłuży jak guma do żucia. Jednak jak wspominasz bliskich, którzy odeszli, masz wrażenie jakby to było wczo (...)

Zobacz pełny wpis »