Lets

Profil blogera.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko K J
Lokalizacja L
Główny blog lets.blogi.pl »
Data urodzenia 1920-10-10
Wiek 99 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Blogi zarządzane przez Lets

Najciekawsze wpisy Lets

Postaram się szybko, bo kurna o 3:30 rano muszę wstać [czyli trza się wcześniej położyć], przed tym muszę się jeszcze spakować [wszystko, wszyściusieńko, co może mi się przydać w ciągu najbliższych dwóch miesięcy na studiach (znaczy się tym kursie przygotowawczym) i poza nimi!! (w tym gary itp.!))], a jeszcze przecie jestem umówiona na dzisiaj z Nat!!! AAAA (...)

Zobacz pełny wpis »
Przywiozłam rzeczy z internatu. Trza było wszystko rozpakować, posegregować, powyrzucać, zostawić, załadować do piwnicy, zrobić miejsce w szafie… upchnąć gdzieś jakoś inne rzeczy w moim 1,5 x 4 m.   Z ostatniej strony języka polskiego: - będziemy to przerabiać? - nie! TO NIE JEST PORZECZKA!!!!!!   - bohater jest rozdarty wewnętrznie. Rozwi (...)

Zobacz pełny wpis »
Po wyjściu z sanepidu] 1) Sabka, będziesz musiała przechować moje kupy :D   [z domu] 2) oj, jednak nie dam Ci swojej kupy. Chyba będę musiała sama z nią pojechać. Zrobiłam w internacie ale była... zbyt rozwolniona, żeby nabrać ja na łopatkę! :D   [z domu, wieczorem] 3) IDE KUPE!!!!! :DDD [zaraz Ci cos napisze ;)]   [po wskazówkach Krycha] (...)

Zobacz pełny wpis »
NIE MAM SIŁ :) I tym razem NIE będzie "wstępu", o!Po prostu.. KOPIUJ, WKLEJ :>(no.. może z drobnymi zmianami imion, ale nic więcej - i dupa z tym, że nieskładnie! że wieśniacko! Tak właśnie - DUPA.) 2 października 2006 10:49 "Jak przyjedziesz to UWAZAJ: jest tyle samochodow ze nie ma ani jednego wolnego miejsca!!! W OGOLE JEST TYLE LUDZI ZE SZOK!!!JAK MRÓWKÓW D (...)

Zobacz pełny wpis »
O-BO-ŻE!!![to najczęściej powtarzane przeze mnie wyrażenie od 31.XII 2006!]No więc tak... Żadna z moich kobit nie przyjechała. ŻADNA. Nie było ani moich starych dziołch, ani nawet winka, czy czegokolwiek na przywitanie 2007! [miała mi dostarczyć kobiecina, która zmieniła plany i wróciła do Pl nim dotarłam] Byłam pewna, że Sylwestra spędzę sama w akademickim p (...)

Zobacz pełny wpis »
O matko, koniec z Potopem, KONIEC! Becze przy tym jak bóbr! Przy żadnej książce nie rozbeczałam się tyle razy! [w ogóle przy żadnej się nigdy nie rozbeczałam!]. Wymiękam przy tym, normalnie wymiękam :))) To się nazywa patriotyzm! [aż serce ściska] A teraz? Wszyscy byle uciec z tej naszej Polski… [w tym ja :/]   Co do Potopu... Zawsze, kiedy dział (...)

Zobacz pełny wpis »
Rodzinka mnie rozbraja :) Ostatnie trzy lata pomieszkiwałam w internacie, ale mogłam [w sumie to musiałam] sobie wrócić do domu co tydzien. Każdy weekend w domu. Każdy piątek, sobota, niedziela. Było dobrze. W internacie działo się tyle, że zapominałam o tęsknocie i całej reszcie. Niby powinnam przywyknąć do życia z dala od domu, a tu NIE :)Akademik za granicą, (...)

Zobacz pełny wpis »
no, mój Ziom śpi, to mogę cuś wycisnąć :D ajjjjj... uprzedzam, że wszsytko jest niepokolei i w ogóle w totalnym nieładzie i nieskładzie, ale... NIE MAM JUŻ SIŁ! ;)Także... krótko mówiąc: tak, juz studiuję, a raczej staram się zaliczyć kurs przygotowawczy, co by później czaić przedmioty wykładane po ang ;)[w poniedziałek mam gigantyczny test pisemny (na pr (...)

Zobacz pełny wpis »
Tak sobie pomyślałam, że skrobnę DLA ODMIANY o…MATURZE ;DMatura w krzywym zwierciadle:   Przed egzaminami Ryju się śmiał, że z jej szczęściem pewnie na polskim wylosuje pierwszą ławkę, a na angielskim ostatnią [co przy listeningach nie jest zbytnio pomocne]. Okazało się że to JA tak wylosowałam :> Ale nie wiem, czy ta ostatnia ławka na polskim w (...)

Zobacz pełny wpis »
Oczywiscie znow kopia :)(oryginału pisanego praktycznie w biegu :>)--> Boze, co sie dzieje! Mek zalatwił mi tą gitarę. Bez przypominania poszedl po nia do kumpla.Potem kupił mi nowe struny, wymienił, nastroił. Przychodzi codziennie[czasem nawet częściej] nastrajać mi gitarke. Wczesniej podał dobrąstronkę z chwytami, miałam to opanować potem pójść do nieg (...)

Zobacz pełny wpis »