Lerrisan

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Lipno
Główny blog mkws.blogi.pl »
Data urodzenia 2000-01-06
Wiek 20 lat
Ostatnia aktywność 118 dni temu

Najciekawsze wpisy Lerrisan

Przyglądając się przestrzeni medialnej łatwo zauważyć, że w zwłaszcza w ostatnim czasie jesteśmy świadkami fali popularności ruchu, a raczej, jak ujął to abp. Jędraszewski, ideologii tęczowej, czyli ideologii LGBT. Skąd się nagle ta olbrzymia popularność wzięła? Co ma wspólnego z PiS-em, czyli partią która podszywa się pod konserwatywne wartośc (...)

Zobacz pełny wpis »
Ten wpis jest pierwszym po długiej przerwie, za którą przepraszam. Z góry zaznaczam, że nie jestem biologiem ani wirusoznawcą, więc nie będę o tympisał, bo się na tym nie znam. Skupię się na tym, jakie może to mieć skutki społeczne, zwłaszcza w Polsce. Zacznijmy od możliwych skutków pandemii. Pierwszy skutek to oczywiście kryzys gospodarczy, k (...)

Zobacz pełny wpis »
   Dziwny tytuł jest tego wpisu i zdaje sobie z tego sprawę, zwłaszcza że będzie on dotyczył postępowania polityków, a nie samego systemu [o którym może w przyszłości wpisy się również pojawią]. Będzie on miał również związek z poprzednim moim wpisem [https://mkws.blogi.pl/wpis,lgbtq-temat-zastepczy-.html], do przeczytania (...)

Zobacz pełny wpis »