Lenia

Profil blogerki.


lenia

Informacje ogólne

Imię i nazwisko Renia
Lokalizacja Świętochłowice
Główny blog lenia.blogi.pl »
Data urodzenia 1989-03-15
Wiek 33 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Lenia

Ciemna strona miasta - Przepraszam Cię I Jak sama wiesz, spotkaliśmy się przypadkiem to był zwyczajny, słoneczny, ciepły dzień. Chcieliśmy potem, chcieliśmy potem razem być ty snułaś plany, na wieki już razem my. Gorące usta twe obsypane w pocałunki, jak nocne niebo, gdy zapadał zmierzch. Było tak dobrze, tak blisko było ciało twe, ja uwielbiałem obok ciebie budzić się. Jeszcze pa (...)

Zobacz pełny wpis »
Do Ciebie od Pana Boga      Przyjmij moje rady. Słyszę Twój płacz. Przebija ciemności, wznosi się poprzez chmury, miesza ze światłem gwiazd i trafia do mego serca po promieniu słońca. Bolałem nad wołaniem zająca schwytanego we wnyki, wróbla wyrzuconego z gniazda przez matkę, dziecka bezradnie bijącego rękoma w wodę sadzawki i Syna umierającego na krzyżu (...)

Zobacz pełny wpis »
Hans Christian AndersenBrzydkie Kaczątko      Prześlicznie było na wsi. Lato gorące, pogodne, żółte zboże na polach, owies jeszcze zielony, na łąkach stogi pachnącego siana. Bociany przechadzały się powoli na wysokich, czerwonych nogach, klekocąc po egipsku, bo takim językiem nauczyły się mówić od matek. Dokoła wielkie lasy, cieniste, szumiące, a w nich głęboki (...)

Zobacz pełny wpis »
taaaaaa....normalnie zrobiłam sobie omleta dzisiaj, później mix mleko+soczek pomarańczowy, do tego dżoghurt tluskafkofy i paluszki (solone oczywiście =P ) i puściłam sobie w TVlizorku "Króla Lwa"..jak ja kocham tą bajecqe normalnie..i zaś sie poryczałam ...a rano byłam w tym cholernym sanepidzie i jutro tesh jeszcze muszem jechać....qle ja sie chyba nie wyśpie...a wczoraj tesh m (...)

Zobacz pełny wpis »
normalnie mam lolowatyt dzień dzisiaj....ciuup jeździłam z moją babcią prawie przez trzy godziny na kole (w przerwie wstąpiliśmy do babcinych ziomalków na ogródek), od rana do popołudnia i po południu sprzątałam mieszkanko wraz z mamuśkiem, później obiadek i zaś sprzątanko..nic szczególnego...a później gadałam z Asiaczkiem i podziwiałyśmy wraz z jej mamą komunikację naszych piesków (...)

Zobacz pełny wpis »
skołowałam troszki wiershykoof na Śfięta!! możecie je powysyłać rodzince, znajomym i w ogóle...wsyskim!!! =D oto one:Najserdeczniejsze życzenia: Cudownych Świąt Bożego Narodzenia Rodzinnego ciepła i wielkiej radości, Pod żywą choinką zaś dużo prezentów, A w Waszych pięknych duszach wiele sentymentów. Świąt dających radość i odpoczynek, oraz nadzieję na Nowy Rok, żeby był jeszcze (...)

Zobacz pełny wpis »
to jest rozmowa między Angelą (chodzi ci o to że w przed ostatniej notce napisałam imie Asi jako pierwsze, skoro tak cie to obraziło, to prosze bardzo...), a Asią: Asia (9-05-2004 18:47)chyba powinnyśmy coś wyjaśnić.........Angela (9-05-2004 18:47)co?Asia (9-05-2004 18:48)wiesz, wydaje mi się, że Wy wszyscy chcecie ze mnie zrobić idiotke, debila i jakąś psychicznie chorą psychopat (...)

Zobacz pełny wpis »
I właśnie doczekałam się mojej 200 notki na blogu J hehe, tak sobie licząc, to wychodziłoby ok. 100 notek na pół roq:p rop oto co robiłam od napisania ostatniej notki (a będzie to troszkę dłuższa notka): *Byłam w Katowicach…Katowicach wszystko jest okey.*Byłam na Oazie, było spoxik-jak zawsze J był Namiot spotkania, (tylko smutno mi troche z powodu Benka L)czyli: Namiot Spo (...)

Zobacz pełny wpis »
JAN PAWEŁ II Tryptyk Rzymski(Medytacje)   ISTRUMIEŃRuah Duch Boży unosił się nad wodami... 1. Zdumienie Zatoka lasu zstępuje w rytmie górskich potoków ten rytm objawia mi Ciebie, Przedwieczne Słowo. Jakże przedziwne jest Twoje milczenie we wszystkim, czym zewsząd przemawia stworzony świat... co razem z zatoką lasu zstępuje w dół każdym zboczem... t (...)

Zobacz pełny wpis »
nawrzucałam do tej notki kilka śmiesznych rzeczy które bezwarunkowo poprawią każdemu czytającemu poczucie humoru, bo jak nie ...to cie Renia zbije <zabije> ;) o misiu i zajączku Idzie miś i zajączek na imprezę. Zajączek mówi do misia: -słuchaj, ile razy jesteśmy na imprezie i ty się najebiesz to potem mnie bijesz. Obiecaj że dzisiaj nie będziesz. Miś: -Ok, niema sprawy. Ra (...)

Zobacz pełny wpis »