Lena1984

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Warszawa
Główny blog naszwymarzonydom.blogi.pl »
Data urodzenia 1984-05-03
Wiek 37 lat
Ostatnia aktywność 60 dni temu

Blogi zarządzane przez Lena1984

Najciekawsze wpisy Lena1984

VI Keeland, Penelope Ward"Drań z Manhattanu"Wydawnictwo Helion, 2018@wydawnictwohelion   Od chwili, kiedy dość mocno rozreklamowano Greya zauważyłam, że nastała jakaś dziwna moda na książki erotyczne. Zaczęło się od Greya, a teraz mamy różnych księciów, drani i mafiozów...Idąc za modą, no bo jak by to było, że wszystkie koleżanki czyt (...)

Zobacz pełny wpis »
Może zacznę od tego, że urodziłam się na Warszawskim Grochowie (Praga Południe). Od urodzenia mieszkałam na 11 piętrze na osiedlu pełnym bloków. I za każdym razem, kiedy wyglądałam przez okno, to marzyłam tylko o tym, by zamieszkać w domu z ogródkiem... Ale to chyba marzenie każdego, kto wychował się na blokowisku i całe dnie spędzał pod klatką lu (...)

Zobacz pełny wpis »
Umówiliśmy się z geodetą na spotkanie, by omówić z nim podział ziemi. Wcześniej ustaliliśmy, że część działki od drogi weźmie brat męża (ok. 2000 m), a my weźmiemy kolejną działkę (też ok. 2000 m). Tym samym przez działkę szwagra ma przechodzić droga wewnętrzna do naszej działki. A ponieważ dalsza część, to ziemie rolne i las, to nie musi (...)

Zobacz pełny wpis »
Od momentu podjęcia decyzji, że się budujemy nie rozmawiamy o niczym innym. I nie żeby to były jakieś konkretne rozmowy :)  Jakby ktoś z boku nas usłyszał, to by się za głowę złapał, bo wygląda to mniej więcej tak: "wow będziemy się budować" "no super, już nie mogę się doczekać" "będziemy mieć nowy dom"  Normalnie rozmowa dwóch pó (...)

Zobacz pełny wpis »