Lena1984

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Warszawa
Główny blog naszwymarzonydom.blogi.pl »
Data urodzenia 1984-05-03
Wiek 38 lat
Ostatnia aktywność 15 dni temu

Blogi zarządzane przez Lena1984

Najciekawsze wpisy Lena1984

"Grzeszny Doktor" Whitney G.  Wydawnictwo Kobiece, Białystok 2020     Garrett Ashton to lekarz w prywatnej nowojorskiej klinice. Ceniony i niezwykle przystojny - każda kobieta na jego widok czuje, że potrzebuje pilnej wizyty. W wolnych chwilach prowadzi sprośne rozmowy na czacie randkowym z tajemniczą nieznajomą.    Ambitna Natalie zos (...)

Zobacz pełny wpis »
"Niegrzeczny szef" Whitney G.    Wydawnictwo Kobiece, Białystok 2020   Ambitna i zdolna Mya pracuje w wydawnictwie. Jej szefem jest najgorętszy w mieście, a przy okazji najwredniejszy meżczyzna, jakiego kiedykolwiek znała.  Michael to bogaty, iteligentny i zabójczo przystojny uwodziciel. Mimo ukrytej nienawiści, którą kobieta (...)

Zobacz pełny wpis »
"Olewnik. Śmierć za 300 tysięcy." S. Latkowski, P. Pytlakowski Sylwester Latkowski, Piotr Pytlakowski "Olewnik. Śmierć za 300 tysięcy"   Wydawnictwo Świat Książki, Warszawa 2009         Moja ocena: 8/10Punkty odjęłam jedynie za styl i język książki, który nie każdemu będzie pasował. Jeśli ktoś nie interesuje si (...)

Zobacz pełny wpis »
"Opowiem ci o zbrodni. Historie prawdziwe" Praca zbiorowa Autorzy: Katarzyna Bonda, Igor Brejdygant, Wojciech Chmielarz, Marta Guzowska, Małgorzata i Michał Kuźmińscy, Katarzyna Puzyńska   Wydawnictwo Kompania Mediowa, Warszawa 2014     Prawdziwe zbrodnie. Prawdziwi mordercy. Prawdziwe kryminalne śledztwa. Przygotowane przez autorów opow (...)

Zobacz pełny wpis »
"Seria Niezgodna" Veronica Roth Wydawnictwo Amber, Warszawa 2014   Seria składa się z 3 części (Niezgodna, Zbuntowana, Wierna) i dodatku (Cztery. Zanim Tobias poznał Tris).     Zanim dowiedziałam się, że są takie książki obejrzałam całą serię w telewizji... Zupełnie przypadkiem. I przyznam, że tak mi się spodobał film, że sięgnęłam (...)

Zobacz pełny wpis »
"Światło w oknie" June Goulding Wydawnictwo Olimp Media, Poznań 2009      W 1951 roku świeżo upieczona położna June Goulding zaczyna pracę w prowadzonym przez irlandzkie zakonnice domu dla niezamężnych matek. Po latach June wyjawia straszliwą prawdę: to nie był dom, lecz więzienie, w którym niepodzielnie panowała siejąca strach Siostra (...)

Zobacz pełny wpis »
"Sekrety Top Modelki" Katoucha Wydawnictwo hachette, Warszawa 2009         Była muzą Yves'a Saint Laurenta. Pracowała dla największych projektantów, jak Christian Dior, Christian Lacroix, Paco Rabanne, Emanuel Ungaro... Pierwsza czarnoskóra supermodelka na europejskich wybiegach - Katoucha Niane opowiada o drodze do kariery i (...)

Zobacz pełny wpis »
"Kolejne 365 dni" Blanka Lipińska Blanka Lipińska "Kolejne 365 dni"   Wydawnictwo Agora, Warszawa 2019     Długo zabierałam się do recenzji tego gniota, ale wolę mieć to już za sobą... Sama dla siebie jestem pełna podziwu, że w ogóle dokończyłam to zacne dzieło...🏆Jeżeli uznałam, że poprzednie 2 były pozbawione logiki, t (...)

Zobacz pełny wpis »
Postanowienie Noworoczne 30/100  "Kto zabił Iwonę Wieczorek?" Janusz Szostak Wydawnictwo Milenium Media,2021       "Kto zabił Iwonę Wieczorek?" - jest to ostatnia książka, którą wydał przed śmiercią Janusz Szostak. Jednocześnie jest to kontynuacja jego poprzedniej książki pt. "Co się stało z Iwoną Wieczorek?". Poprzednia czę (...)

Zobacz pełny wpis »
"Świat według Dziada" Henryk Niewiadomski Wydawnictwo własne, Warszawa 2002     Po raz pierwszy człowiek podejrzany o kierowanie głośnym polskim gangiem ujawnia kulisy największych afer i zbrodni ostatnich lat. Mówi to, czego nigdy nie usłyszano na sali sądowej.Ponieważ, jak już wielokrotnie wspominałam interesuje mnie tematyka mafijna, (...)

Zobacz pełny wpis »