Legowiskadlapsow

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Warszawa
Główny blog ohmydog.blogi.pl »
Data urodzenia 1962-05-05
Wiek 62 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Legowiskadlapsow

Dobrym pomysłem jest kupienie wszystkich akcesoriów jeszcze przed przyjazdem pupila - powoli mu to poczuć się bezpiecznie już od pierwszych chwil w nowym domu oraz pomoże uniknąć robienia zakupów w ostatniej chwili.   W odpowiednio dopasowanej wyprawce koniecznie powinny się znaleźć: odpowiednio dobrany pokarm – odpowiedni pokarm pozwoli na właściwy roz (...)

Zobacz pełny wpis »
Jednym z istotniejszych elementów wyposażenia jest legowisko dla czworonoga. Powinno się je kupić jeszcze przed przybyciem psa do domu tak, by nie było potrzeby robienia zakupów w ostatniej chwili. Dobre posłanie jest kluczowe do dobrego samopoczucia oraz prawidłowego rozwoju zwierzęcia. Dlatego tak ważne jest zwrócenie uwagi na kilka podstawowych aspektó (...)

Zobacz pełny wpis »
Posłanie dla psa jest niezbędnym elementem każdej wyprawki dla zwierzęcia. W dalszym ciągu jednak wiele osób nie zdaje sobie sprawy, jak istotne w życiu zwierzęcia jest legowisko. Właściwe dobrane posłanie znacznie wpływa na kondycję oraz aklimatyzację zwierzęcia w nowym domu.   Jakie są najważniejsze zalety posłania dla czworonogów? Legowisko niesie wiele za (...)

Zobacz pełny wpis »