Legalize

Profil blogera.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Danusia Przybyszewska
Główny blog legalize.blogi.pl »
Data urodzenia 1970-01-01
Wiek 49 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Legalize

Napisalam kiedys wypracowanie na J.Polski, nie dostalam zadnej oceny. Na spodzie kartki znajdowal sie jedynie dlugi komentarze: praca chaotyczna, nie na temat, pracuj nad stylistyka, interpunkcja. Prosze napisac raz jeszcze. Cwicze to wszystko od 6 lat, a nadal prace moje sa chaotyczne, niezrozumiale. Pomnik jest twardy, niezniszczy go czas... maze o tym by kiedys postawic sobie (...)

Zobacz pełny wpis »
"wybudowalem pomink twardszy niz ze spiżustrzelajacy nad ogrom krolewskich piramidnie narusza go deszcze gryzace nie zburzyoszalały Akwilon oszczedzi go nawetłańcuch lat niezliczonych i mijanie wiekówNie wszystek umrę wiem że uniknie pogrzebucząstka nie byle jaka i rosnący w sławępotąd będę wciąż młody pokąd Kapitolma wstepować z milczącą wstalką pontifeksI ni (...)

Zobacz pełny wpis »
Dzis są Jego urodziny. Dzień który karzdy powinien traktować za najszczęśliwszy w roku. Dokladnie 19 lat temu ujrzal po raz pierwszy świat. Przez ten czas przeżyl wiele upadków i wzniesień. Czy moglo być ich tak dużo aby zdążyc sie zrazic do otoczających Go ludzi? A jednak... To święto jest dla niego kolejnym dniem pracy. Chcialabym choć dziś zapewnić mu ws (...)

Zobacz pełny wpis »
Opatentować czlowieka? Mieć mnie na zawsze; na wylączność? Jeżeli on naprawdę tego chce, w takim razie poco ta zlość, klutnie? A gdzie miejsce na radość i śmiech? Kto chcialby spedzic życie w lochu, wsród rozmów o szarości życia, z karzdej fraszki wyciagając mrok. Czy raz cialo dotkniete zarazą już nigdy się nie wyleczy? Czy te kolorowe światelka na suficie, (...)

Zobacz pełny wpis »
Tak bardzo chcialam zyc... zyc pelnia zycia! Nie odmawiac sobie niczego na co mam ochote. No i wpadlam... Nocna impreza... Sex... i poranny powrot do domu. Chwila snu, i obiad. Podobno do miesa bardzo dobre jest czerwone wino. A teraz zamiast trzezwiec to coraz gozrej ze mna... (...)

Zobacz pełny wpis »