Le_ann

Profil blogera.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Anna Maria
Lokalizacja Głubczyce
Główny blog le-ann.blogi.pl »
Data urodzenia 1970-01-01
Wiek 50 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Le_ann

ch.. w bombki strzelił... świat nie będzie... Mam fatalny dzień... Fatalny tydzień... Fatalne życie... wiem, wiem... po tej wypowiedzi, nikt nie uwierzy, że z natury jestem optymistką... ;) Ja po prostu mam jedno zażalenie do Boga... "Dlaczego jest tak, że kochają nas Ci, na których miłości nam nie zależy, a my kochamy tych, którym nasza miłość nie jest potzre (...)

Zobacz pełny wpis »
Niech ten cholerny dzień już się skończy... masakra... po prostu totalne dno... a zresztą... kolejny raz zadziałało wobec mnie prawo Murphiego... "Wszystkie najważniejsze rzeczy pieprzą się jednocześnie..." ... no i popieprzyło się... najpierw z prowadzeniem studniówki... później z jakimiś tablicami matematycznymi, które mieć można... lub nie można ich mie (...)

Zobacz pełny wpis »
I Bóg powiedział: "Stań sie brunetką..."... a Qlince mojej ulubionej to powiedział... : "Stań się kobietą z pasemkami tylko z tyłu główki"... a tak na serio to zrobiłyśmy sobie salon fryzjerski u niej w domku... Ale najlepsze sa wyniki naszej fantazji... Qleczka, ma pasemka tylko z tyłu główki, a ja zamiast zronzowych włosków, mam na główce czarno-bordowe sian (...)

Zobacz pełny wpis »
pierwsza notka... mój pierwszy raz... chyba napisze do Bravo Girl...;) a tak na serio, to mam nadzieje, że to sie wogóle da przeczytać...;) pozdrawiam all... (...)

Zobacz pełny wpis »