Lawa

Profil blogera.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Joanna Rzetelska
Lokalizacja Żarki
Główny blog lawa.blogi.pl »
Data urodzenia 1986-06-01
Wiek 38 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Lawa

No to mamy zimę. Biało wszędzie i jakoś tak świątecznie.Tylko mnie ostatnio cosik niewesoło.Jak zwykle umieram z nudów bo tu nie ma ani z kim ani gdzie wyjść(bo i po co w taki mróz).Wena gdzieś znowu pognała i prawdopodobnie wróci jak kra na rzece puści. Wygląda na to,że tą zimę spędzę w stanie błogiego nicnieróbstwa i prawdopodobnie częściowej hibernacji. No cóż.Takie życi (...)

Zobacz pełny wpis »
Srają muchy, będzie wiosna, będzie szybciej trawka rosła. No żesz w mordę jeża chorego na zatwardzenie. I co ja mam teraz zrobić? Wiosna przyszła i nie ma z czego bałwana lepić.Wszyscy się mnie czepiają tylko nie mam pojęcia o co. Mam dość. A najlepsze jest to,że w tak piękny,sobotni wieczór zamiast iść na jakąś imprę lub randkę siedzę sobie z moją szurniętą na maksa kuzynką i za (...)

Zobacz pełny wpis »
A więc zaczynam pisać bloga.Dlaczego?Nie mam pojęcia.Nie mam czasu dorzucić niczego do mojej powieści, a zabieram się za pamiętnik. tak po prostu. Może musze?Muszę i już.Normalnie wszyscy zwierzają się mnie i wypłakują w rękaw, pytają o radę, a ja co? ja też sie chcę komuś wypłakać.A że nie mam komu, bo nikt mnie nie słucha to zaczynam pisać.To tyle na dziś.Oczy mi sie kleją.Idę l (...)

Zobacz pełny wpis »
O ludzie co za dzień! Jak ja uwielbiam piątkowe wieczory. Spokój, cisza,wino w kieliszku :) Życie jest piękne i niech tak zostanie. Nota do Oskara: Jężeli to kiedyś przeczytasz waflu jeden to nie dodawaj komentarza.:) (...)

Zobacz pełny wpis »