Laurene2022

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Lublin
Główny blog laurene.blogi.pl »
Data urodzenia 1983-02-17
Wiek 41 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Laurene2022

Ocena wartości drogiej bielizny może być trudna. Można zbadać określone cechy fizyczne – jakość materiału, delikatność koronki, czystość szwu – ale tak wielu wartości bielizny nie da się oszacować.   Na przykład wartość marki . Pomyśl o Laurene lub Diabolique, dwóch markach bieliźnianych, które oprócz bielizny sprzedają dwa różne pom (...)

Zobacz pełny wpis »
Niezależnie od tego, czy profesjonalnie mierzysz biustonosz, czy po prostu przymierzasz kilka rozmiarów, aby zobaczyć, co działa, większości z nas nigdy nie powiedziano, co tak naprawdę oznaczają te rozmiary.   34D? 38A? Społeczeństwo mówi nam, że kubek „D” jest duży, a kubek „A” jest mały, ale co z tymi liczbami? A w dzisiejszych czas (...)

Zobacz pełny wpis »
Dzięki kwarantannie komplet bielizny jest bardziej popularny niż kiedykolwiek. W końcu, kiedy spędzasz dużo czasu w domu w dającej się przewidzieć przyszłości, warto zainwestować w ładne ubrania „w domu”. Ale bielizna domowa nie musi ograniczać się tylko do domu.   Strój wypoczynkowy jest niezwykle wszechstronny, pozwalając na dowolną licz (...)

Zobacz pełny wpis »