Larwa.

Profil blogera.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Ola Nienienie
Lokalizacja Częstochowa
Główny blog larwa-1.blogi.pl »
Data urodzenia 1970-01-01
Wiek 51 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Larwa.

Chcę przeciąć twoje gardo i piepshyć rane Chcś przysunąć twarz i poczuć omdlenie Chcę dokopać się do środka, znaleźć kawalek siebie Linia zostanie przekroczona gdy nie będziesz wreszcie oczyszczony   Moje zmartwienie spotyka twoją trucizne Nigdy się nie wydostaniesz, bo nigdy tak naprawde nie żyleś Jestem nieskończona, jestem niemowlęciem skończony (...)

Zobacz pełny wpis »
Jejq alesh mialam męczący dzień... zaczelo sie oczywiście od samego rana: wyszlam na przystanek....autobus dlugo nie jechal....myslalam o moich koleżankach i kolegach....snulam plany na sylwestra...nagle slysze jakis znajomy dźwięk.... Autobus! ...na moje nieszczęście drzwi sie juz zamykaly, wiec zaczelam walić w szybe żeby kierowca raczyl mi otworzyc...ale ten mial mn (...)

Zobacz pełny wpis »
Nienawidzę milości!!! Nienawidzę slów "kocham cię" to wszystko jest nic nie warte....zgnite....falyszywe....puste....nic nie znaczące.... to wszystko jest powodem cholernych lez których sie nie moge pozbyć.... Mam dosyć siebie: zepsutej do szpiku kości dziewczyny, która przysparza tyle smutku innym, która jest ...  sama nie wiem jaka jestem.... może zak (...)

Zobacz pełny wpis »
Coś sie pitoli z tym blogiem...fotek nie moge dodwać :(((( Siedze sobie w cafe bo w domq mam szlaban na neta- zachowanie...;P Troche tu nudno...muzyka do bani...jakies takie wolniuśkie disco polo sama nie wiem co to jest... Dzisiaj sie poklócialm ze skejtami ugh! znowu ta nietolerancja...-_-` zaczeli wyzywać metali od najgorszych...musialam sie "odgryźć"... i tak jakoś w (...)

Zobacz pełny wpis »
Postanowilam jednak nie posostawać anonimową ... chociaż czasami zastanawiam sie czy ja jestem kimś? Czy bezużytecznym nikim...a może nawet niczym... Zaczne może od tego że na świat przyszlam niedawno... jakieś 15 lat temu dokladnie pierwszego stycznia... Nie wiem czy to bylo z milości ...czasami w to wątpie... Mam niebieskie oczy, jestem brunetką... i to chyba na (...)

Zobacz pełny wpis »
wrogu pokaż mi kim chceż być mogę znieść wszystko nawet jeśli nie mogę znieść ciebie z latwością-w którykolwiek sposób to będzie lepiej nie wzbudzaj we mnie qwa litosci wstawaj, wynocha co do cholery mówie? nie wiem co to niechęć pewna jak diabelski dekadent chcę, żeby ktoś wstal, zacząl ściany! pozwólcie mi upaść! piepshe was wszystkich! chwyć (...)

Zobacz pełny wpis »
Nadal nie moge edytować stronki! ten piepshony guziczek ZAPISZ sie nie wyswietla... :( Wczoraj znowu wspominalam śmierć Marka Kotańskiego... musialam na wos przygotować o jakimś dobrym czlowieku...nie nawidze wosu ale praca o Kotańskim sprawila mi przyjemność...do twj pory nie potrafie sie z tym pogodzić i jak tylko ktoś o nim wspomni ...placze... ciągle zadaje so (...)

Zobacz pełny wpis »
Mam dosyć nietolerancji!!!! Napadli mnie dzisiaj lysi....wrrr... Dlatego że bylam ubrana w to co mi sie podoba .... Paskudy....dobrze że bylo ich  tylko dwóch i że umiem sie bić bo bym sobie nie poradzila... ale żyeby tak na dziweczyne??? piepshone cwele... skejci zniszczyli mi glany...(w szkole jak jeszcze zmienialam buty-teraz przestalam) Dlaczego? Za co? Przeci (...)

Zobacz pełny wpis »
Jestem poza zasięgiem, poza zasięgiem I to jest dojrzale Dążę do zaistnienia, do istnienia brzęczy Jestem żalosną lajzą, żalosną lajzą I jestem naćpana Mala dziewczynka tatusia przestala być dziewczynką Jestem poza zasięgiem, poza zasięgiem I to jest dojrzale Dążę do zaistnienia, do istnienia brzęczy Jestem żalosną lajzą I jestem naćpana Mala d (...)

Zobacz pełny wpis »
Nienawidzę cię, slyszysz? Nienawidzę twoich uwag, twoich glupich rad. Nie chcę abyś mi mówil kiedy, co i jak. Nie nazywaj mnie smarkaczem bo nim już dawno nie jestem odkąd pierwszy raz podniosles na mnie rękę. Nie bij mnie kiedy mam swoje zdanie nie zniosę przecież ciąglego bicia. Móglbyś pomóc zamiast krzyczeć. Choć raz bądź czlowiekiem a nie rodzi (...)

Zobacz pełny wpis »