Ladybirds.english

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Poznań
Główny blog biedronki.blogi.pl »
Data urodzenia 1996-05-10
Wiek 28 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Ladybirds.english

 Szanowni Rodzice!   Listopad minął nam bardzo szybko. W tym miesiącu Biedronki poznały wiele nowych słów, a także nauczyły się śpiewać kilka nowych piosenek. Wspólnie świetnie bawiliśmy się podczas zajęć języka angielskiego.       Ten miesiąc dzieci zaczęły od poznawania kształtów i ich nazw. Nauczyliśmy się nazywać kwadrat (...)

Zobacz pełny wpis »
Drodzy Rodzice!   Właśnie minął pierwszy miesiąc wspólnej pracy z Biedronkami. Październik był dla nas pracowitym miesiącem. Dzieci nie tylko uczyły się języka angielskiego, ale także przygotowywały się na swój ważny dzień jakim jest Pasowanie na Przedszkolaka. Efekty tych przygotowań będą Państwo mogli niedługo zobaczyć       Na początku (...)

Zobacz pełny wpis »
Szanowni Rodzice!   Powrót do zajęć w formie stacjonarnej rozpoczęliśmy od powtórki słownictwa z zajęć online. Przypomnieliśmy sobie jak nazywać park (park), hulajnogę (scooter), rower (bike), piknik (picnic) oraz biegacza (runner). Przy tej okazji nie zabrakło także czasowników takich jak: eat (jeść), run (biegać) i ride (jeździć).     (...)

Zobacz pełny wpis »
Drodzy Rodzice!   Kolejny bardzo pracowity miesiąc za nami.   Maj zaczęliśmy od wysłuchania opowieści o słonicy Ellie, która chciała pobawić się wspólnie z kotem (cat), psem (dog) i myszką (mouse), ale do wszystkich zabaw była za duża (too big).   Dzięki tej historii nauczyliśmy się słownictwa tj.: ball (piłka), car (auto) i tree (drzewo) oraz p (...)

Zobacz pełny wpis »
  Proszę kliknąć na ten napis :) <-- link do video   Hello!   Na dzisiejszych zajęciach kontynuujemy naukę słownictwa i zwrotów związanych ze Świętami Wielkiejnocy (Easter) J   Przypominamy sobie co oznacza basket (koszyk), lamb (baranek), chick (kurczak), bunny (zajączek), Easter egg (pisanka), czy flower (kwiat).     Śpiewamy r&o (...)

Zobacz pełny wpis »
  Szanowni Rodzice!   Nowy Rok zaczęliśmy pracowicie. Biedronki chętnie wróciły na zajęcia, aby nauczyć się nowych rzeczy.   Na początku przypomnieliśmy sobie słownictwo związane z bałwankiem (snowman) oraz zaśpiewaliśmy dobrze nam już znaną o nim piosenkę “I’m a little snowman.” Marząc o tym, żeby spadło trochę śniegu przypomnieliśmy (...)

Zobacz pełny wpis »
  Proszę kliknąć na ten napis :)    Drodzy Rodzice i Przedszkolaki!   Na dzisiejszych zajęciach poznamy farm animals (zwierzęta żyjące na farmie). Wśród nich pojawią się: ship (owca), pig (świnka), horse (koń), duck (kaczka) i cow (krowa).     źródło: supersimple.com   Nauczymy się także śpiewać nową piosenkę "Ol (...)

Zobacz pełny wpis »
  Dear Parents,   Mam na imię Dorota i to właśnie ja spotykam się z Waszymi dziećmi, aby dzielić się z nimi tym, co jest moją wielką pasją - czyli język angielski.   Ukończyłam studia licencjackie na kierunku filologia angielska na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Jest to mój drugi rok pracy z przedszkolakami i tak jak w ich przypadku, moj (...)

Zobacz pełny wpis »
  Drodzy Rodzice!   W lutym Biedronki były bardzo pracowite.   Na początku miesiąca przypomnieliśmy sobie sporty zimowe: ski (jeździć na nartach), skate (jeździć na łyżwach), sledge (jeździć na sankach) oraz snowboard (jeździć na snowboardzie).       Następnie dzieci poznały zwierzęta arktyczne (arctic animals), tj. penguin (pingwin), polar b (...)

Zobacz pełny wpis »
Proszę kliknąć na ten napis :)   Good evening!       Dzisiejsze zajęcia skupiają się na powtórce poznanego na ostatniej lekcji słownictwa o tematyce "Farm Animals", ale nie tylko…         Dziś wysłuchamy bajki o Brzydkim Kaczątku (Ugly Duckling)!     Przy okazji tej historii nauczymy się słów t (...)

Zobacz pełny wpis »