Lacrymossa

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Leeds
Główny blog aleksandrajanus.blogi.pl »
Data urodzenia 1992-03-04
Wiek 32 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Blogi zarządzane przez Lacrymossa

Najciekawsze wpisy Lacrymossa

Tak jak obiecałam, zaczniemy powoli poruszać tematy trudne. Jednym z nich jest temat granic. Z pozoru nic skąplikowanego. Każdy przecież wie, co to znaczy stawiać granice prawda ? Jak się okazuje, nie do końca. Mnie też zawsze wydawało się, że doskonale to rozumiem i stosuję to w swoim życiu. Do momentu, kiedy życie pokazało mi bardzo dotkliwie, że nie mam pojęcia o niczym i grani (...)

Zobacz pełny wpis »
Witam wszystkich serdecznie, w tych ciekawych czasach w których żyjemy (od dawna). Chciałabym się z wami podzielić kilkoma informacjami na temat obecnej sytuacji, która wszystkich wprawia w przerażenie i panikę. Nie mam na celu przekonywać nikogo, że mam rację. Mam na celu coś innego. Mianowicie to, że bardzo przykro mi patrzeć na ludzi, którzy przestali samodz (...)

Zobacz pełny wpis »
Hello everyone, in these interesting times in which we live (for a long time). I would like to share with you some information about the current situation, which causes everyone to panic and terror. I am not trying to convince anyone that I am right. I want to do something different. I am very sorry to look at people who have stopped thinking independently. They stopped asking ques (...)

Zobacz pełny wpis »
... czyli jak szybko rozpieprzyć dobry związek. Jak zwykle życie samo w sobie przynosi najlepsze inspiracje, dlatego przychodzę dzisiaj do was z kolejną garstką przydatnych informacji. A w tym temacie jestem ekspertem, także proszę mi zaufać. Dzisiaj porozmawiamy o tym, jak szybko i skuecznie doprowadzić swój związek do ruiny. Opiszę kilka podstawowych błędów, kt&oac (...)

Zobacz pełny wpis »
Witam wszystkich. Po raz kolejny przekonałam się jak ważne jest pracownie nad tym, żeby mieć silne granice i szacunek do siebie. Chciałam podzielić się z wami moimi obserwacjami i podarować wam w prezencie pewien sposób zachowania który przetestowałam na sobie i który z całą pewnością działa. Piszę ten wpis po raz czwarty bo urządzenia elektroniczne nie chcą ze (...)

Zobacz pełny wpis »
Witam. Dzisiaj odkryjemy tajemnicę wszech czasów czyli odpowiemy na pytanie: Jak być szczęśliwym człowiekiem? Oczywiście, każdy człowiek lubi sobie komplikować sprawy proste więc jak zwykle na opak ja wszystko uproszczę. Zaraz Państwu przedstawię w punktach tę nieskomplikowaną myśl. Zaczynamy zatem. Numer jeden - zawsze należy robić tylko to, co się chce. Uprzedzę od razu (...)

Zobacz pełny wpis »
... of how to quickly blow up a good relationship. As usual, life itself brings the best inspirations, which is why I come to you with another handful of useful information today. And in this topic I am an expert, please trust me too. Today we will talk about how to quickly and successfully bring your relationship to ruin. I will describe a few basic mistakes that I think we often (...)

Zobacz pełny wpis »
Dzisiaj wprowadzę szanownych Państwa w tajemniczy świat polarności w związku i pojęcia związku z brakiem równowagi znaczenia. Zacznijmy od tego, że każdy człowiek ma w związku swoją polarność. Przy czym w każdym związku, nie tylko w relacjach romantycznych. Poarność można okreslić jako pozycję w związku. W związku możemy być albo plusem, albo minusem. Kim jest plus? Plus j (...)

Zobacz pełny wpis »
Hello everyone. Once again, I found out how important it is to work on having strong boundaries and self-respect. I wanted to share my observations with you and give you a gift of a certain behavior that I tested and which certainly works. I am writing this entry for the fourth time because electronic devices do not want to work with me today. So please appreciate it 😁. Today's t (...)

Zobacz pełny wpis »
Hello again. Today we will discover the secret of all time andwe will answer the question: How to be a happy person? Of course, everyone likes to complicate simple matters, so as usual, I simplify everything. I will present to you this uncomplicated thought in points. So let's get started. Number one - always do only what you want. I will immediately anticipate any questions ab (...)

Zobacz pełny wpis »