Labunow

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Główny blog 0000-aarina.blogi.pl »
Data urodzenia 1979-12-03
Wiek 45 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Blogi zarządzane przez Labunow

Najciekawsze wpisy Labunow

Wielką Brytanię sparaliżowały intensywne opady śniegu i rzadko spotykane w tym kraju mrozy. Meteorolodzy ostrzegają, że taka pogoda utrzyma się w najbliższych dniach. W Szkocji śnieg padał przez całą noc, a temperatury spadły tam do -15 stopni, podobnie jest w niektórych regionach Walii i północnej Anglii. Zamknięto setki szkół, nieczynne są lotniska w Lee (...)

Zobacz pełny wpis »
Wyrokiem dożywotniego więzienia dla Mariusza S. zakończył się proces w sprawie zamordowania 12-letniej Magdy z Wielgowa. Dziś w sądzie zeznawał ostatni świadek, który jednak nie dał alibi oskarżonemu o gwałt i zabicie dziewczynki Mariuszowi S. Prokurator żądał dla oskarzonego dożywocia. Mariusz S. wnioskował o uniewinnienie. Nie przyznał sie do winy i twierdził, że (...)

Zobacz pełny wpis »
Akt oskarżenia przeciwko członkom zorganizowanej grupy przestępczej wyłudzającej odszkodowania komunikacyjne trafił do Sądu Okręgowego w Katowicach. Prokuratura oskarżyła w sprawie 41 osób, w tym sześciu policjantów. Jak poinformował Mariusz Łączny z katowickiej prokuratury okręgowej, zarzuty dotyczą udziału w zorganizowanej grupie przestępczej, oszustw ubezpiecz (...)

Zobacz pełny wpis »