Labella_durmiente

Profil blogera.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Katarzyna Różańska
Główny blog labella-durmiente.blogi.pl »
Data urodzenia 1986-03-13
Wiek 38 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Blogi zarządzane przez Labella_durmiente

Najciekawsze wpisy Labella_durmiente

Moje życie  w chwili obecnej wygląda tak: 1) mieszkam w spokojnym domku,choć czasem sa awantury(oczywiście przeze mnie). 2) nie znoszę ignorancji i głupoty,więc nie mogę patrzeć na niektóre koleżanki(więc nie są moimi koleżankami). 3) mam przyjaciółkę,która jest moją prawdziwą przyjaciółką,ale nigdy nie ma dla mnie czasu i unika towarzystwa. 4) mam młodszą siostrę,która mn (...)

Zobacz pełny wpis »
Azaleila sądziła,że nic nie jest w stanie przynieść jej szczęścia.Zapomniała o ciepłym Domu,w którym czuła się jak arabska księzniczka wśród woni pomarańczy i jaśminu.Wymazała z pamięci te wszystkie lata spędzone z Kają,kiedy były maleńkie jak ziarnka kuskusu i kiedy płonęły milionami pragnień.Już nie pamiętała o potężnej Sybilli,dzięki której poznała smak goryczy i mięty;o Mistrzu (...)

Zobacz pełny wpis »
Wątpię w istnienie czegoś takiego,jak miłośc.Nie kochałam,nie kocham,nie będę kochać.To zbyt wielkie słowo.Boję się go.Nic nie czuję,gdy się całujemy,a całujemy się bez przerwy na oddech.To chyba ta wyobraźnia.To jej wina.Za dużo sobie wymyśliłam.Za dużo chciałam.Czegoś nieosiągalnego.Niech ktoś mnie obudzi ze snu.Proszę.

Zobacz pełny wpis »