L-u-b-i-e-t-r-u-s-k-a-w-k-i

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Główny blog zycie-jest-dziwne.blogi.pl »
Data urodzenia 1995-03-27
Wiek 27 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Blogi zarządzane przez L-u-b-i-e-t-r-u-s-k-a-w-k-i

Najciekawsze wpisy L-u-b-i-e-t-r-u-s-k-a-w-k-i

Czy można się szybko opalić nie wychodząc z domu? Tak!Balsamy opalizujące/brązujące nie są tak trwałe jak samoopalacze. Są one przeznaczone tylko do ciała (do twarzy użyjemy kremu brązyjącego). Aby zastosować balsam należy najlepiej wycisnąć go najpierw na dłoń i rozsmarować, a potem dopiero wsmarować w ciało. Działa on stopniowo.Pudry brązujące- dobr (...)

Zobacz pełny wpis »
No to koniec roku za nami... Skończyłam teraz szkołę podstawową, więc dla mnie było to podwójne zakończenie. Nie rozumiem moich koleżanek... One płakały itd. Ja nie miałam za czym, bo te "koleżanki" i tak przez całe moje życie miały mnie w d... gdzieś ;]. Trudno mi więc płakać za kimś takim. Uczę się dobrze (pochwalę się średnią 5,9 na koniec) i on (...)

Zobacz pełny wpis »
Miałam wielu przyjaciół, ale każdy okazał się do bani. Nawet najlepsza przyjaciółka zostawiła mnie, żeby być w gronie takich "najfajniejszych" ze szkoły... Ja jej nie wybaczę, bo za dużo razy z powodu małych lub większych sprzeczek wyciągałam pierwsza rękę na zgodę. Nie szkoda mi jej, bo co chciała to ma. Po jej zachowaniu widać r&o (...)

Zobacz pełny wpis »
Od 5-ciu lat mam króliczka. Ma na imię Kicusia. Lubi się bawić (zwłaszcza ze mną ;)), ale ja za bardzo nie wiem w co mam się z nią bawić...Znacie jakieś zabawy? (Może być z piłeczką lub innym przedmiotem.)Piszcie, proszę... (...)

Zobacz pełny wpis »
Mój króliczek ostatnio skacze po czym się da. Na swoją klatkę, moje łóżko, krzesła itd... Po jego oczach widać, że się cieszy. Naprawdę bardzo go kocham .(jak mogę wstawić na bloga jego focię? Mam bloga od niedawna i nie wiem...) (...)

Zobacz pełny wpis »
Już koniec majówki!!! Szkoda... Nie byłam nawet na pikniku :(( Ja chcę już wakacje, buuuu...  Przydałaby się dobra wróżka... ;) (...)

Zobacz pełny wpis »
No dobrze, może trochę przesadziłam, ale ja naprawdę myślę, że w niektórych przypadkach słowo przyjaźń to za dużo, o wiele za dużo...

Zobacz pełny wpis »