Kwietna

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Gliwice
Główny blog kwietnezapiski.blogi.pl »
Data urodzenia 1985-10-14
Wiek 37 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Kwietna

Bukiety na ślub powinny być zamawiane dużo wcześniej, ponieważ w przypadku tych specyficznych wiązanek liczy się nie tylko wygląd samych kwiatów. Jak wybierać takie bukiety?   W przypadku wiązanek ślubnych warto kierować się ogólną zasadą, dotyczącą także ubioru i makijażu, a mianowicie równowagą w doborze elementów de (...)

Zobacz pełny wpis »
Kwiaty to jeden z najbardziej popularnych prezentów, co nie oznacza, że musi być banalny. Warto wybrać taki bukiet, który może najbardziej spodobać się osobie obdarowywanej.   Jedną z możliwości zamówienia odpowiedniego bukietu jest stacjonarna kwiaciarnia. Nie wszystkie punkty jednak mają możliwość sprowadzenia odpowiednich kwiat&o (...)

Zobacz pełny wpis »
Nie wszyscy zawsze pamiętają o ważnych datach i uroczystościach. W momencie, gdy konieczny jest zakup prezentu na ostatnią chwilę najczęściej wybiera się to, co jest akurat łatwo dostępne. Tymczasem, jak się okazuje, kwiaty można wręczyć zawsze, tyle, że niekoniecznie osobiście. Jak to zrobić?   Jedną z możliwości wykonania szybko bukietu jest w (...)

Zobacz pełny wpis »