Kwiatek6989

Profil blogera.


Informacje ogólne

Główny blog mezczyznawpotrzebie.blogi.pl »
Data urodzenia 1989-05-28
Wiek 30 lat
Ostatnia aktywność 82 dni temu

Najciekawsze wpisy Kwiatek6989

Od zawsze byłem nieśmiały a zagadanie do dziewczyny ograniczyło z cudem w moim przypadku i do dziś tak mam. Ale mimo to pierwszy mój raz miałem kilka miesięcy przed osiemnastką. W prawdzie ten "zwiazek" był dość dziwny i szczeniacki a moja dziewczyna była jeszcze młodsza ale już wtedy było dość nietypowo. Pierwsza nieudana próba była na niedokończon (...)

Zobacz pełny wpis »
Uwielbiam robić sobie dobrze. Poprostu czasem nie potrafię się powstrzymać. Powoli zaczyna brakować mi nowych pomysłów, a to nakręca mnie najbardziej. Ale chyba moja pomysłowość w tej kwestii nie jest za bardzo rozwinięta. Jak zostawiłem sam w domu to przebierałem się w ciuchy mojej partnerki: rajstopy, spudniczke, stanik i bluzkę i w tym stroju bawiłem się. (...)

Zobacz pełny wpis »
Hej. Mam dwadzieścia kilka lat, jestem w związku i mam bardzo dużo niezrealizowanych fantazji erotycznych. Moja partnerka nie lubi zbytniej udziwnien dlatego ja gdy nikt nie widzi uciekam w masturbacje. Pomysły na nią są coraz bardziej dziwaczne i powoli szukam nowych podniet. Dlatego też postanowiłem założyć tego bloga, opisać trochę sytuacji i zobaczyć Wasze reakcje (...)

Zobacz pełny wpis »