Kvczmar01

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Gliwice
Główny blog robloxgry.blogi.pl »
Data urodzenia 1995-01-07
Wiek 29 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Kvczmar01

Gra polega na tym żeby ścinać drzewa potem je sprzedawać oraz budować swoje domy. W grze można kupić działkę na dom, lepsze siekiery, samochody, plany budowli itp.  Link do gry: https://www.roblox.com/games/13822889/Lumber-Tycoon-2 (...)

Zobacz pełny wpis »
Cześć! Chciałem wam pokazać nową grę ,,Unboxing Simulator 📦'' Głównie w grze chodzi o to, że otwieramy skrzynki z których dostajemy czapki, które dają nam więcej damage, pieniądze, oraz gemy za które w dalszym etapie gry możemy kupować lepsze bronie oraz pet'y Tutaj macie kody do gierki na start (pieniądze, lepsze czapki, gemy) getready ,   (...)

Zobacz pełny wpis »
 Gra w której chodzi o to żeby uciec z więzienia i udać się jak najszybciej do kryjówki albo złapać wszystkich uciekinierów jeżeli gra się jako policjant. W grze dostępny jest duży otwarty świat którego nie ma na wielu serwerach, można też jeździć samochodami, motrami. Link do gry: https://www.roblox.com/games/606849621/Jailbreak-HD-Shadows (...)

Zobacz pełny wpis »
Ostatnio, gdy przegladalem strone glowna roblox natknalem sie na gierke "The Underworld" W tej grze chodzi o to, że mamy mapki na których musimy zabic wszystkich przeciwników oraz bosa. Oczywiście po zdobyciu nowego poziomu dostajemy nowe bronie, zbroje itd. Link do gry: https://www.roblox.com/games/2414851778/The-Underworld-Dungeon-Quest (...)

Zobacz pełny wpis »
Apocalypse Rising jest grą z otwartym światem zombie, w której zombie nie są jedynym zagrożeniem. Można zawierać sojusze z innymi graczami, dawać sobie jedzenie oraz bronie. link do gry: https://www.roblox.com/games/1600503/Apocalypse-Rising Zbuduj swoją bazę i wygraj! (...)

Zobacz pełny wpis »
CB: RO to klon oparty na popularnej grze CS: GO. Wygraj przez wyeliminowanie innego zespołu lub rozbrojenie bomby. Przez każdą runda otrzymujesz więcej pieniędzy, które możesz wydać na broń. Link do gry: https://www.roblox.com/games/301549746/Counter-Blox (...)

Zobacz pełny wpis »
Superhero Simulator to gra, w której możemy wcielić się w superbohaterów oraz testować ich moce. link do gry: https://www.roblox.com/games/2577423786/NEW-Superhero-Simulator (...)

Zobacz pełny wpis »