Kuba998112

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Tarnowskie Góry
Główny blog sluzbymundurowe112.blogi.pl »
Data urodzenia 2000-04-12
Wiek 23 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Kuba998112

IEM – seria międzynarodowych turniejów esportowych odbywających się w miastach na całym świecie. Pierwszy raz wydarzenie odbyło się w 2006. Od 2013 światowe finały turnieju odbywają się w katowickim Spodku (wielka hala). Podczas finału w 2017, po raz pierwszy finały Intel Extreme Masters zostały rozdzielone na dwa weekendy. po raz pierwszy Intel Extreme Masters miał (...)

Zobacz pełny wpis »
Drużyna Niemiec tym samym obroniła tytuł wywalczony dwa lata temu na obiekcie w Innsbrucku. Austrię wyprzedziła o 11,1 pkt, a Polskę o 15,4 pkt.Sobotnia rywalizacja godna była walki o mistrzostwo świata. Przez cały konkurs utrzymywała się niewielka różnica między Polską, Niemcami, Austrią oraz czwartą ostatecznie Japonią.Skład podium konkursu drużynowego MŚ w Oberstdrofie wy (...)

Zobacz pełny wpis »
Ferrari Purosangue Podczas gdy większość producentów luksusowych samochodów sportowych zdążyło już wprowadzić na rynek swoje "najbardziej kontrowersyjne" modele), na odpowiedź Ferrari wciąż musimy czekamy. Model ma bazować na platformie, z której korzysta Roma. Nie wiadomo, co dokładnie zagości pod maską (jaki silnik), ale płyta pozwala na użycie silnikó (...)

Zobacz pełny wpis »
Czad nazywany jest cichym zabójcą: nie jest widoczny, nie ma smaku ani zapachu. Każdego roku z powodu zatrucia tlenkiem węgla, potocznie zwanego czadem, w Polsce umiera ponad sto osób, a blisko 2 tysiące ulega podtruciu. Czad - kiedy może się pojawić? - Czad określany jest “cichym zabójcą”, ponieważ nie da się go wyczuć - jest bezbarwny, bezwonny, (...)

Zobacz pełny wpis »