Ktoredy-po-szczescie85

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Spijkenisse
Główny blog ktoredyposzczescie.blogi.pl »
Data urodzenia 1985-03-05
Wiek 38 lat
Ostatnia aktywność około rok temu

Najciekawsze wpisy Ktoredy-po-szczescie85

Drugi dzień chorobowego na ból pleców , rąk i ucho przewiane. Ponad rok jeżdżenia do pracy rowerem, deszcz nie deszcz, wiatry mrozy śniegi zaspy. Ponad rok w jednym zakładzie , tylko dwa dni chorobowego w ciągu ponad roku czasu  Ciężka praca, ból pleców rąk. Spać nie mogłam z bólu.  Rano wstawałam jechałam.    Teraz dość (...)

Zobacz pełny wpis »
Znalazłam dziś to w pewnym artykule który czytałam.  Myślę że ktoś to mądrze napisał.   A twoje przejścia, co dały ci w życiu? Czego cię nauczyły?Zadały mi pytania, na które postanowiłem znaleźć odpowiedzi. I powiem ci szczerze, że poszukiwania były często bardzo trudne. A odpowiedzi bardzo nieprzyjemne. (...)

Zobacz pełny wpis »
Dobrze zostałam.   O tej porze miałam już być zupełnie gdzieś indziej,  Nawet w innym kraju.   Zostałam bo chce zobaczyć co będzie się działo jeśli zostane ponieważ zawsze gdy chciałam być w zupełnie innym miejscu to tam po prostu jechałam i byłam, jakoś to zawsze był ok. Teraz chce zobaczyć co by mogło mnie ominąć jeśli bym jednak pojechala. Wieje pada deszcz (...)

Zobacz pełny wpis »
Nie umiem na dzień dzisiejszy napisać o tobie szczerego do dobrego  słowa.. mogę jedynie słowo.. Jesteś dziewczyno popierdolona , jesteś zapatrzona w siebie , nie umiesz słuchać i rozmawiać . Jestem tu bo muszę, ale ciebie mam głęboko gdzieś.. znam cię jakieś kilka miesięcy i jesteś nadal u mnie na minusie ponieważ jesteś wkurwiajaca!! Żyj i daj żyj innym !!!   Osobiś (...)

Zobacz pełny wpis »
Trzeci dzień chorobowego. Co teraz się dzieje w moim życiu to mały skandal. Niczego nie mam zaplanowanego. Dobrze że chociaż może ktoś zechce zrozumieć moje postępowanie na dzisiejszy czas.   Stanęłam wmiejscu no i sobie stoję. Bo co będę tak wiecznie chodzić       Nie rozumiem chyba jeszcze dlaczego los chce bym tu nadal została.  Potrzeba c (...)

Zobacz pełny wpis »
To nic że czasem czuję się bezwartościowa , wtedy każde jedno dobre słowo sprawia że rozkładam skrzydła lecz tylko na chwilkę i mam wtedy więcej mocy ... Lecz na chwilkę .. Uważam że są dobrzy ludzie na tym świecie tylko bardzo rzadko się ich spotyka.  P,s czy zdołasz mieć tyle cierpliwości by nauczyć mnie czegoś wiecej?. Mówisz że tak..    Podobno nadziej (...)

Zobacz pełny wpis »
Jak można powiedzieć osobie która jest zjebana żeby się odpierdolila jeśli tego nie rozumie ?   Jesteś zjebana moja współlokatorko !!!!   Jak można poczuć chęć poznania bliżej osoby która jest starsza o prawie 20 lat ,?..   Razi mnie to od ponad roku..    Niech to się już skończy ! (...)

Zobacz pełny wpis »
Zaswiecilam lampki są na baterię ale dają nastrój . Są w kształcie śnieżynek..  Zaraz zapale i będę próbowała sie zrelaksować no chyba że ta wariatka zaś zacznie walić w moje dzwi..  To już prawie drugie święta w tej agencji...  Napisałam o urlop ,  W zeszłym roku spędzałam święta tutaj,, sama.    (...)

Zobacz pełny wpis »
Było co robić w pracy. Próbuje nauczyć się mówić. Jak mi pójdzie ?. Są osoby chętne mi pomóc  Się okaże czy jeśli przyjdzie co do czego to nadal będą chętni.   Nie umiem przyjmować pomocy ponieważ nikt nigdy z obcych ludzi nie pomógł mi.      (...)

Zobacz pełny wpis »
Tato ma raka jelita grubego. Jestem załamana, niby wszystko pod kontrolą ale boje się . Pracuje , ciężko mi złapać język.   Ogólnie rozpierdol w głowie   Zostały mi dwie raty ..   Mam dość           (...)

Zobacz pełny wpis »