Ksiegarniaedukacyjna

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Bialystok
Główny blog ksiegozbiorekedu.blogi.pl »
Data urodzenia 1996-10-18
Wiek 27 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Ksiegarniaedukacyjna

Słowem wstępu warto wspomnieć, że muzyka towarzyszy człowiekowi od urodzenia, aż do śmierci na każdym kroku. Każdy przedmiot wydaje jakiś odgłos, wszystko co nas otacza jest muzyką, bez niej nasze życie byłoby smutne i puste. W tekście tym przyjrzymy się bliżej różnym zabawom muzycznym dla dzieci oraz ich wpływowi na właściwy rozwój maluchów. Przykłady zabaw z (...)

Zobacz pełny wpis »
Prawidłowe wsparcie dziecka na każdym etapie jego rozwoju nie jest łatwym zadaniem. Równocześnie jest ono obowiązkiem każdego rodzica, więc koniecznie należy zastanowić się, co robić, by dziecko rozwijało się prawidłowo. Pod lupę należy wziąć zdolności komunikacyjne malucha oraz jego wymowę. Jak ją wspierać?Dużo rozmawiać To rozwiązanie wydaje się być banalne i wiele os&oac (...)

Zobacz pełny wpis »
Dzieci ciągle się uczą. Mają chłonne umysły, a przez to też są podatne na naukę nowych rzeczy. Nie można się więc dziwić, że maluchy mogą uczyć się już podczas tak prostych czynności, jak oglądanie obrazków. Czego maluch może nauczyć się dzięki nim? Logiczne myślenie Historyjki obrazkowe mają za zadanie nauczyć dziecko logicznego myślenia. Najczęściej zadanie polega na tym (...)

Zobacz pełny wpis »
Żaden rodzic nie powinien pozwalać na to, by jego dziecko spędzało dużo czasu przed ekranem telewizora lub komputera. W związku z tym warto przyjrzeć się bliżej różnym zabawom, które mogą zostać wykorzystane do zacieśniania rodzinnych więzi i odciągnięcia dziecka od ekranu. Jakie są sposoby na wspólne spędzanie czasu? Gry dla dzieci Świetnym pomysłem może być (...)

Zobacz pełny wpis »