Ks_lukasz

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Choiny
Główny blog wiaranawesolo.blogi.pl »
Data urodzenia 1994-03-17
Wiek 29 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Ks_lukasz

Chyba każdy z was kiedyś miał tak zwanego "doła". Myślisz sobie, że już nic nie ma sensu i tak szybko się poddajesz... Dlaczego??? Przecież na pewno wiesz, że dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych! Wiesz, że On wszystko może tylko trzeba Mu na to pozwolić, bo na siłe się nie będzie pchał z buciorami w nasze życie. Zastanów się człowieku nad tym czy na prawdę ufasz Bogu? Czy do (...)

Zobacz pełny wpis »
Miłość to nie uczucie? Czyli, jeżeli ktoś się rozstaje ze swoją miłością życia nawet po 20 latach, to czy znaczy, że nigdy po między nimi nie było miłości? Każdy w swoim życiu popełnia błędy i niestety nigdy ich nie unikniemy, ale najważniejsze jest to, aby potrafić z tych błędów wychodzić. Wielkość człowieka nie poznaje się po tym jak upada, ale jak powstaje ze swoich upadk (...)

Zobacz pełny wpis »
Witam was wszystkich na moim pierwszym w życiu blogu o tematyce religijnech. Na początek myśle, że warto się troche przedstawić, abyście wiedzieli z kim macie do czynienia. Jestem Księdzem od ponad roku, a na imię mam Łukasz. Myśle, że na sam początek dla was to wystarczy, jeżeli macie jakieś pytania proszę pytać, a być może odpowiem na nie w następnym wpisie. :D   Jest (...)

Zobacz pełny wpis »
Ile osób, tyle powołań i każdy ma do powiedzenia Bogu swoje “tak”. Jeśli tego nie zrobisz pozostaniesz nieszczęśliwy. Nie zwlekaj, On ciągle Cię wzywa! (...)

Zobacz pełny wpis »