Krzysztofmalinowski

Profil blogera.


Informacje ogólne

Główny blog kmthoughts.blogi.pl »
Data urodzenia 1996-08-17
Wiek 27 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Krzysztofmalinowski

Od czwartku 16 kwietnia obowiązuje nakaz zasłaniania ust i nosa w przestrzeni publicznej co wg mnie i pewnie nie tylko jest absolutną głupotą i do niczego dobrego nie doprowadzi.Noszenie (posłużymy się akurat maseczką) owych maseczek  jest uciążliwe,niewygodne ponadto w warunkach,których musimy je nosić powinniśmy je zmieniać przynajmniej co 20-25 min gdyż przy takim na (...)

Zobacz pełny wpis »
Jak wiecie świat oszalał na punkcie tzw. pandemi wirusa,której powiedzmy wprost nie ma,nie było i nie będzie. Obecnie istnieje mnóśtwo wirusów podobnych lub nawet groźniejszych od Covid-19 a jednak mimo wszystko świat funkcjonował. W chwili obecnej myślę,że śmiało można powiedzieć: gospodarka ledwo żyję i to nie tylko Polska ale i światowa,turystkyka wymarła, a (...)

Zobacz pełny wpis »
Wolność jest to słowo nad którym na codzień możliwe,że nikt z nas się nie zastanawia,dlaczego? a no dlatego,że jest to wartość,która przysługuję każdemu z nas bowiem rodzimy się z szeregiem praw i wolności których nikt nas  w sposób bezprawny nie może pozbawić.Obecnie to co dzieję się w naszym państwie to jeden wielki dramat,nie mamy Sądu Najwy (...)

Zobacz pełny wpis »