Kryzysowiec78

Profil blogera.


Informacje ogólne

Główny blog czy-to-kryzys.blogi.pl »
Data urodzenia 1978-09-16
Wiek 41 lat
Ostatnia aktywność około rok temu

Najciekawsze wpisy Kryzysowiec78

40-stka sie zbliża nieubłaganie. Jeszcze kilka tygodni i kryzys wieku średniego bedzie można oficjalnie uznać za rozpoczęty. A moze juz mi się zaczął? Samochód nowy kupiłem - co prawda nie sportowy tylko rodzinny. Podobno urodziłem sie jako późniak i z wyliczeń wychodzi, że teraz powinienem mieć urodziny. Żona od ponad tygodnia chora. A ja już nie m (...)

Zobacz pełny wpis »
Jak przeglądałem sklepy w poszukiwaniu "Jessiki" to jedna rzecz mnie zaczęła zastanawiać. Jest duży wybór masturbatorów dla facetów: w tubach, odlewy, korpusy. Ale wszystkie mają wspólną cechę. W każdym opisie jest, że są ciasne, mocno otulające penisa. Dlaczego? Ja chciałbym, żeby była luźniejsza, szersza w środku. Takich nie ma w ofer (...)

Zobacz pełny wpis »
Pierwszy. Najpierw może trochę. O sobie. Jestem facetem prawie 40-sto letnim. Czyli jak to mówią tuż przy progu kryzysu wieku średniego. Co mnie teraz czeka? Co mi "odwali"? Żona już mi kracze: "jakiś sportowy samochod a potem pewnie skok w bok". Tak jak było u naszych znajomych. Tylko, że on nie kupił samochodu sportowego. Oznaczyłem tego bloga j (...)

Zobacz pełny wpis »
W sobotę podczas porannych pieszczot powiedziałem jej o pomyśle ze sztuczną cipką i powiedziała, że jeśli chcę to mi kupi i będzie pozwalała mi ją bzykać. Wieczorem drążyłem  temat i zgodziła się na taką w skali 1:1 - "Oxanę".  Powiedziała też, że będę mógł pieprzyć się z "Oxaną" kiedy będę chciał tylko tyle, że koniecznie w jej obe (...)

Zobacz pełny wpis »