Kringle-candle

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Myślenice
Główny blog kringle-candle.blogi.pl »
Data urodzenia 1992-09-19
Wiek 28 lat
Ostatnia aktywność około rok temu

Najciekawsze wpisy Kringle-candle

Duża dwuknotowa aromatyczna świeca w szkle FIJI. Odkryj zapach jakiego jeszcze nie było..świeży, egzotyczny,relaksujący.  Przenieś się jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki na rajskie wyspy Fiji, gdzie czuć woń nagrzanego od słońca złocistego piasku, świeżą morską bryzę lazurowych wód, dojrzałe w słońcu kwiaty kiwi,soczystego ananasa (...)

Zobacz pełny wpis »
Duża dwuknotowa aromatyczna świeca w szkle FRESH LILAC. Przypomnij sobie energię, siły witalne oraz kwitnącą nadzieję, jakie przynoszą ze sobą pierwsze zwiastuny wiosny. Poczuj subtelny zapach świeżego bzu, który ukoi nerwy i sprawi, że w Twoim sercu zagości radosny maj. Świece Kringle łączą wszystko co najlepsze z tradycji i innowacyjności. Zaprojektowane (...)

Zobacz pełny wpis »
Świeczka zapachowa Kringle Candle Vanilla Cone napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie. Właściwości:- słodki aromat- wykwintny zapach Sposób użycia:Postępuj zgodnie z załączoną instrukcją. Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatu (...)

Zobacz pełny wpis »
Niezwykle aromatyczna linia Kringle Candle łączy w sobie to co najlepsze w tradycji z nową linią produktów zaprojektowaną z myślą o dopasowaniu do każdego rodzaju wystroju. Firma prowadzi ścisłą współpracę z najlepszymi w branży perfumiarzami, którzy budują zestaw przypominających naturalne zapachy świeczek. Wyroby Kringle Candle wykonane z bia (...)

Zobacz pełny wpis »
Kringle Candle Daylight Świeczka zapachowa Grey:- świeczka zapachowa zamknięta w kolorowym opakowaniu- produkt posiada aromat meskich, eleganckich perfum- świeczka działa relaksująco, otula pomieszczenie wyjątkowym zapachem (...)

Zobacz pełny wpis »
Kringle Candle Kominek do wosków White Bowl:- kominek przeznaczony do palenia wosków zapachowych- kominek w kolorze białym, z szeroką misą na wosk (...)

Zobacz pełny wpis »