Krainaledu

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Polska
Główny blog krainaledu.blogi.pl »
Data urodzenia 2008-05-05
Wiek 12 lat
Ostatnia aktywność około rok temu

Najciekawsze wpisy Krainaledu

Wiele jest aspektów codziennego życia, które bardzo długo musiały czekać na ewolucje i postęp techniczny. Jednym z przykładów zaszłości technicznych, które bardzo długo dominowały w gospodarstwach domowych były żarówki żarnikowe. Technologia z przed ponad 100 lat zakorzeniła się niezwykle mocno, co spowodowało, że wdrażane zmiany (...)

Zobacz pełny wpis »
O czym warto pamiętać w trakcie aranżacji ogrodu? O tym, że powinien on pięknie wyglądać o każdej porze - nawet po zmierzchu. Warto zatem skupić się nie tylko na urządzaniu grządek i wytyczaniu ogrodowych alejek, ale i na oświetleniu. Dlaczego w ogrodzie warto postawić na LED?   Jakie rozwiązania można wybrać?   Oświetlenie ogrodowe LED to szeroki wy (...)

Zobacz pełny wpis »
Wykonana najczęściej w technologii led. Kompaktowa i ultra energooszczędna. Montowana w pomieszczeniach i na zewnątrz budynku. Wodoodporna lub stylowa. Lampa wyposażona w czujniki ruchu. Komu się przyda?   Lampy z czujnikiem ruchu nie palą się cały czas. Chociaż non stop są pod napięciem, to w stanie czuwania pobierają znikomy prąd, który zasila jedynie (...)

Zobacz pełny wpis »
Inwestując w nowy naświetlacz LEDowy w pierwszej kolejności warto zwrócić szczególną uwagę na klasę szczelności, która ma olbrzymi wpływ na wytrzymałość danego urządzenia. Większość producentów opiera się na międzynarodowym standardzie IP (ang. International Protection Rating), dlatego też bardzo łatwo będzie porównać poszcze (...)

Zobacz pełny wpis »