Kpwm22

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Kielce
Główny blog odszkodowania-kielce.blogi.pl »
Data urodzenia 1984-04-01
Wiek 37 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Kpwm22

Poszkodowany, który uzyskał część odszkodowania w prowadzonym przez ubezpieczyciela postepowaniu likwidacyjnym nie zostaje zwolniony z obowiązku wykazania przed sądem podstaw odpowiedzialności pozwanego. W ocenie sądów dokonanie wypłaty części świadczenia przez zakład ubezpieczeń stanowi tzw. niewłaściwe uznanie długu. Tego typu uznanie traktowane (...)

Zobacz pełny wpis »
W dzisiejszych czasach wypadki zdarzają się coraz częściej. Wiele z nich to wypadki transportowe, ale zdarzają się też wypadki budowlane, wypadki przy pracy i wiele innych rodzajów. Wielu ludzi nawet nie zdaje sobie sprawy z tego, że należy im się naprawienie szkody. Przez ten brak informacji nie występują o nie i często tracą duże kapitał.Zadada uzyskania (...)

Zobacz pełny wpis »
Polskie prawo ubezpieczeniowe na tle przepisów w innych krajach uchodzi za skomplikowane. Nieprzerwana zmiana przepisów o ubezpieczeniach w różnych dziedzinach życia także nie ułatwia funkcjonowania obywateli zgodnie z prawem, przez co często nieświadomie popadają oni w kłopoty. W związku z tym coraz częściej poszukiwana jest pomoc prawnika, kt&oa (...)

Zobacz pełny wpis »
Na rynku ubezpieczeń finansowych mamy coraz to większą konkurencję. Firmy prześcigają się w jak najkorzystniejszym pokazaniu ich oferty dodatkowych ubezpieczeń.Co prawda, ubezpieczenie domu, samochodu jest w tym momencie oczywistością, ale firmy przygotowują inne oferty ubezpieczeń.Klienci mogą ubezpieczyć siebie i zabezpieczyć swoich krewnych na wypadek choroby, (...)

Zobacz pełny wpis »