Koziorozec78

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Gdańsk
Główny blog oczami-bombki.blogi.pl »
Data urodzenia 1978-01-08
Wiek 42 lat
Ostatnia aktywność 242 dni temu

Najciekawsze wpisy Koziorozec78

    Miua   Witajcie moi drodzy.   Dzisiaj było dziwnie. Tata strasznie pohałasował na balkonie chcąc zrobić dziurę i jakiś kołek wkręcić czy coś ale nie wyszło.... Jednak całe zamieszanie zaczęło się wcześniej,dużo wcześniej, ale po kolei... Jakiś czas temu mama pokazała coś tacie na takim urządzeniu przez które czasem rozmaw (...)

Zobacz pełny wpis »
Ten dzień nie zapowiadał niczego ani nadzwyczajnego ani ciekawego jednak zapamiętam go na długo ponieważ odmienił moje dotychczasowe,na razie krótkie,kocie życie... Po nocnym buszowaniu z rodzeństwem w sianie wstałam standardowo ,jak było widno,my koty przecież nie znamy się na czymś takim co człowieczki nazywają zegarkami.... I już miałam się zabierać do (...)

Zobacz pełny wpis »
Miua Witajcie moi drodzy. Ostatnio u mnie i u mojej ludzkiej rodziny trochę się działo....,no przynajmniej u mnie. Od jakiegoś czasu wszyscy mówili,że gdzieś jedziemy... Ale zaraz,jak?? Gdzie?? Ostatnio jak jechaliśmy gdzieś to miło wycieczki nie wspominam bo pojechaliśmy do weterynarza i później mnie brzuszek bolał i taka jakaś chodziłam od ściany do (...)

Zobacz pełny wpis »
    Miua   Witajcie moi drodzy.   Dzisiaj,po dość długim czasie, chciałam się z Wami podzielić moimi wrażeniami z wyjścia na spacer. Tata z Kapim już jakiś czas kupili mi szeleczki z smycz. Na początku nie wiedziałam co to i do czego służy.... No OK,założyli mi w domu szeleczki a raczej próbowali bo się broniłam.... Po co to i na c (...)

Zobacz pełny wpis »
Witajcie człowieki   Trochę mnie tutaj nie było,ale kocie dni tak szybko mi mijają w nowym miejscu.... Mama,tata i Kapi bardzo o mnie dbają i rozpieszczają jak mogą. Mama na przykład dała mi taką włochatą zabawkę w postaci ogona i przywiązała wstążeczkę. No mówię wam,bomba normalnie. Nic lepsiastego nie miałam.... no poza czerwona kropka,któ (...)

Zobacz pełny wpis »
Kurcze,jak czas mi ostatnio ucieka.... To już miesiąc jak nie dawałam znaku życia o sobie.... Wybaczcie,ale kocie życie jest inne niż człowieków.... no chociaż by dlatego że dla nas jest dzień i noc,czas polowania (zabawy) lub jedzenia i spania...., no czasami pomiziania. Tak więc witajcie moi drodzy. Ostatnio chyba się coś pozmienialo u „mojej rodziny& (...)

Zobacz pełny wpis »
Miua   Witajcie moi drodzy.   No i się zaczęło. Wczoraj był jakiś pan i robił coś na balkonie. Najpierw nie bardzo wiedziałam co bo tata z nim był i strasznie hałasowali, więc poszłam do mieszkania, położyłam się na pufie i z zamkniętymi oczkami nasłuchiwałam ci się dzieje. Kiedy skończyli okazało się że na balkonie jest siatka i już nie wyp (...)

Zobacz pełny wpis »
Dzisiaj Pan coś od rana mówi że przyjedzie reszta. Kurcze,jaka reszta?? O co kaman?? Co jest grane?? Jestem troszkę zaniepokojona,ale nie pozostaje mi nic innego jak czekać... W sumie co mogłabym zrobić?? Mała jeszcze jestem,mama daleko,a przynajmniej nie obok,więc cóż... Ranek nawet spokojnie minął. Tak samo jak pierwszy dzień w nowym miejscu. Pan mnie c (...)

Zobacz pełny wpis »
Witajcie moi drodzy. Znowu mnie długo nie było,ale i nic takiego się nie działo a i wiecie już, ze ciężko mi pisać kocimi łapkami na klawiaturze. Swoja drogą to człowieki powinni wymyślić jakiegoś tłumacza z kociego języka na ludzki i od razu by na kompie się pisało...   Ostatnie dni nie były dla mnie miłe.... ale od początku... Jakiś czas temu tata co (...)

Zobacz pełny wpis »
Witam  Mam na imię Bombka. Urodziłam się w październiku 2018 roku razem z innymi braćmi i siostrami.A,no własnie,jestem małą kicią.  Ostatni słyszę,że mam dużo szczęścia.Nie wiem w sumie czemu. Może dla tego, że moja kocia mama nie mogła wykarmić mnie ani mojej siostrzyczki. Siostra niestety jak szybko przyszła na świat, tak szybko go opuściła (...)

Zobacz pełny wpis »