Kotus

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Agata Wojno
Główny blog kotu.blogi.pl »
Data urodzenia 1970-01-01
Wiek 54 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Kotus

BUEHEHEHEHEHE........HELLOWEN BYŁO WCZORAJ I BYŁA TAKA BK, ŻE JA SIE JESZCZE TARAZ SKRĘCAM....WERKA SIE UPIŁA BO LIDKA ALKOHOL PRZYNIOSŁA....A JA MIAŁAM TRIPA BO WZIELAM NORVILL......WERKA PÓL PRZYTOMNA GADAŁA COŁY CZAS O LESIU...A LIDKA KTÓRA AZEM ZE MNA MIAŁA TRIPA ZJADŁA MÓ LAMION DYNIĘ...JENY CO TAM SIE DZIAŁO!!!WERKA OCKNEŁA SIE DOPIERO DZIŚ NAD RANEM I NAPISAŁA (...)

Zobacz pełny wpis »
Niedługo rok szkolny te wakacje tak szybko mineły...szkoda trzeba porzucić marzenia i powrócić do rzeczywistego świata...dlaczego wakacje są takie krótkie????(a szczególnie tegoroczne??!!!)szczerze mówiąc ja niechcę wracać(przynajmniej na razie) do szkoły. No ale kto by chciał!!???Mam nadzieję że wy tak jak ja spędziliście tegoroczne wakacje równie wesoło... (...)

Zobacz pełny wpis »
TAK....NIECH SIE CHOWAJ WSZYSTKIE DRESY SKEATY I TYM PODOBNE...BO JAK DORWE TO NIPOPUSZCZE TAKIM.....WAAAAA SCHOWAJCIE SIE, ZASZYJCIE W DOMKACH I CZEKAJCIE NA ZAGLADE.....TA NOTKA PRZEZNACZONA OSOBĄ KTORE MI SIE NARAZIŁY.....WIELKI PRZYJDZIE I DOKONA I SKOŃCZY TO CZEGO NIE DOKOŃCZYŁ.....SKOŃCZY TO CO MU PRZERWANO..... A WIEĆ BÓJCIE SIE NARODY....

Zobacz pełny wpis »
strasznie zadko pisze notki....coz trudno:( musicie sie tm zadowolić. gadalam ostatnio z Alanem z klasy....jeny ale to była rozmowa..chyba poruszyliśmy wiele tematów i sie dowiedzalam ciekawych rzeczy...Werka gadala z Bogumilem..naraszcie ta sprawa sie rozwiazala i znowu jest tak jak było i wszyscy sa zadowoleni... (...)

Zobacz pełny wpis »
Heh... moj nowiutki blogasek Wita Was Wszystkich Serdecznie :) Mam  nadzieje ze bedzie on  fajniutki :)Cmookss Dla Marusi <koffam cie > 3m sie :) (...)

Zobacz pełny wpis »
Witam wszystkich odwiedzających tego bloga, dzięki ze zdecydowaliście się zajrzeć proszę o wpisywanie się to kisięgi gości i o szczere komentarze narax:)

Zobacz pełny wpis »
TAK NAJBLIZSZA PEŁNIA ZAPOWIADA SIE NA 28 PAŹDZIERNIKA I CZY TO NIE JEST POWÓD DO RADOŚCI??!! MOŻE I DLA NIEKTÓRYCH TAK ALE NIE DLA MNIE:( (...)

Zobacz pełny wpis »
tak....ta smutna prawda...i szara rzeczywistosc...Czego agata boi sie najbardzej???wstretnej srebrnej kuli tak wam odpowiem....kill I'am..... (...)

Zobacz pełny wpis »