Kontestator

Profil blogera.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Tomek Stachowicz
Główny blog kontestator.blogi.pl »
Data urodzenia 1970-01-01
Wiek 52 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Blogi zarządzane przez Kontestator

Ostatnie komentarze Kontestator

Rogucki nigdy tak naprawde nie byl czlowiekiem podziemia (wystepy u Wojewodzkiego, programy w MTV), wiec jego flirt z "wielkiem Swiatem" mi specjalnie nie przeszkadza, a juz na pewno nie dziwi. Co mnie bardziej martwi to ceny biletow na koncerty Comy, czy wspomniana wczesniej chec ekspansji zagranicznej, gdyz uwazam, ich tworczosc za zbyt malo uniwersalna, by byla w stanie obronic sie na miedzynarodowym rynku. Kazik juz od kilku lat przestal byc przeze mnie postrzegany jako artysta majacy jeszcze cokolwiek ciekawego do powiedzenia, a ten jego dom to jest na Teneryfie.

Zobacz całą dyskusję »
Arabowie podobno podcierają się tylko lewą, a to ponoć z powodu deficytu papieru i coby nie czynić przykrości tym, którzy witają się z nimi przez podanie ręki.

Zobacz całą dyskusję »
Nie jestem specjalnym entuzjastą seriali, choć muszę przyznać, że za sprawą Twego przybytku sięgnąłem kiedyś po Family Guya (pisałeś coś o FG, prawda ?) i to właściwie jedyny serial, który namiętnie ściągam, oglądam i skąd czerpię inspirację do życia. Lubię za to Mam Talent, bo w niedzielę popołudniu nigdy nic ciekawego nie leciało, a ja lubię patrzeć w szkiełko podczas obiadu.

Zobacz całą dyskusję »
Jakby co to zaproszenie chciałbym razem z zapewnionym noclegiem i wskazówkami dotyczącymi dojazdu. Wódę i zakąski mogę sobie załatwić we własnym zakresie.

Zobacz całą dyskusję »
Szukasz ?

Zobacz całą dyskusję »
Reality show i telenowele to dla mnie najnizsza forma rozrywki medialnej, juz bym chyba wolal ogldac telezakupy Mango.

Zobacz całą dyskusję »
Labirynt Fauna zobacz koniecznie. Jeden z niewielu przykładów prawdziwego arcydzieła we współczesnej kinematografii, we mnie siedział głęboko przynajmniej tydzień po obejrzeniu.

Zobacz całą dyskusję »
Nie widziałem. To się nazywa antydepresant. Przeróbki Disturbed i Staind'a są po prostu rozbrajające. Dzięki.

Zobacz całą dyskusję »
Zabrzmiało jakbyś wznosiła toasty.

Zobacz całą dyskusję »
Nie jest tak źle ! Gdybym ja miał wchodzić w bliższe znajomości z osobami poznanymi w przypadkowo (acz często i gęsto) odwiedzanych barach to najpewniej dołączyłbym do ginekologicznych "wybrańców".

Zobacz całą dyskusję »
Czyli co $1! Bardziej uporządkowanie, ale jakoś tak strasznie formalnie ? Grunt, że się odnalazłaś (też nie wiem jak zmienić hasło).

Zobacz całą dyskusję »
Ciesz się, że nie wywróciły Ci serducha. Proponuje przestawienie się na ziółka.

Zobacz całą dyskusję »
Dzięki.

Zobacz całą dyskusję »