Konnot

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Białystok
Główny blog rowerowe.blogi.pl »
Data urodzenia 1982-09-07
Wiek 42 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Konnot

Każdy posiadacz roweru doskonale wie, że ryzyko jego utraty w wyniku kradzieży jest naprawdę bardzo wysokie. Nic więc dziwnego, że tak wielu rowerzystów przykłada ogromną uwagę do tego, jak wybrać odpowiednie zapięcie do roweru, które ma za zadanie uchronić go przed kradzieżą. Jak takie zapięcie wybrać? Czym powinno się charakteryzować? Na wstępie warto zaznaczyć, (...)

Zobacz pełny wpis »
Podczas wybierania nowego roweru prędzej czy później każdy chętny na swoje nowe dwa kółka rowerzysta zapyta, czym tak naprawdę są te popularne rowery trekkingowe, które są na ustach wszystkich dookoła? Jak się okazuje, jest to naprawdę szczególny rodzaj roweru, wobec którego nie można przejść obojętnie. Czym się charakteryzuje rower trekkingowy? (...)

Zobacz pełny wpis »
Nie wszyscy miłośnicy jednośladów wiedzą, jak przydatne mogą być rękawiczki rowerowe. Wspomniany produkt może zdecydowanie poprawić komfort oraz bezpieczeństwo jazdy. Jakie kwestie powinno się uwzględnić wybierając rękawiczki rowerowe? Warto wiedzieć, że dobranie rozmiaru rękawiczek rowerowych jest znacznie prostsze, niż mogłoby się wydawać. Wystarczy bowiem dokonać z (...)

Zobacz pełny wpis »
Nie da się ukryć, że zdecydowanie największą ilość rowerów wykorzystywana jest nie do treningów czy też do wycieczek poza miasto, lecz właśnie w mieście, jako forma dojazdu do pracy. Nie każdy jednak z ich użytkowników wie, czym się takie rowery powinny cechować. Dobre wyposażenie Zdecydowanie najważniejszą sprawą jeśli chodzi o rowery miejskie, jest ich odpo (...)

Zobacz pełny wpis »
Lista akcesoriów, które można kupić do roweru, jest naprawdę bardzo długa. Pośród jednak liczników, odblasków, czy też rękawiczek rowerowych, bardzo mocno specjaliści polecają, aby wyposażyć się również w błotniki rowerowe. Dlaczego są one tak przydatne i jakie są ich najważniejsze zalety? Ochrona ubrań Zdecydowanie najważniejszą zaletą, (...)

Zobacz pełny wpis »