Koniem_przez_swiat

Profil blogerki.


koniem_przez_swiat

Informacje ogólne

Lokalizacja Ostrowiec
Główny blog blog-koniem-przez-swiat.blogi.pl »
Data urodzenia 2003-07-13
Wiek 20 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Blogi zarządzane przez Koniem_przez_swiat


Najciekawsze wpisy Koniem_przez_swiat

Cześć, Co u Was? Ten blog jest o piesku o imieniu Pazur. Będę tu pokazywać zdjęcia z naszych treningów skokowych i różne sztuczki wykonywane przez Pazura. Te zdjęcia są z wczorajszego treningu. Trzymajcie się ciepło, wasza blogerka        Ps. Trochę zamazane, ale nie mam lepszych (...)

Zobacz pełny wpis »
Witam wszystkich,   Jest to mój pierwszy wpis na mojego bloga. Blog ten przeznaczony jest KONIOM. Będę tu wrzucać zdjęcia z dni spędzonych w stajni. Może uda wam się zobaczyć jakieś zdjęcie ze mną podczas skoku   Ciepło was pozdrawiam i do usłyszenia (...)

Zobacz pełny wpis »
Cześć, Jak wam mija dzień? Ja niestety w okresie korona wirusa jeździć konno nie mogę, więc od następnego wpisu postaram się wrzucić jakieś zdjęcia np. z tamtych wakacji. Trzymajcie się ciepło, Wasza blogerka. Ps. Jeśli popełniłam błąd np. literówkę albo błąd ortograficzny, daj znać w komentarzu! (...)

Zobacz pełny wpis »
Cześć, Co u was? Piszę by przekazać wam wiadomość, że mam drugiego bloga o psie Pazurze. blog-przeszkoda-na-cale-zycie.blogi.pl Wchodźcie śmiało! Wasz blogerka. (...)

Zobacz pełny wpis »