Konfesjonal

Profil blogera.


konfesjonal

Informacje ogólne

Imię i nazwisko Paweł Jankowski
Lokalizacja Bielsko-Biała
Główny blog konfesjonal.blogi.pl »
Data urodzenia 1979-01-20
Wiek 45 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej
Numer telefonu tylko dla zalogowanych

Konfesjonal o sobie:

CDO Konfesjonał wita Wszystkich baaardzo serdecznie na swojej stronie fb – wej, która ma i mieć będzie jedno, kluczowe zadanie – służyć :-) Nie tylko poszkodowanym, ale też zainteresowanym, obszarem, którym będziemy się tu nagminnie zajmować.
Konfesjonał, jak już zapewne wszyscy zdążyli zauważyć, zajmował się będzie Rozgrzeszaniem Ubezpieczycieli, a czynił to będzie Zawodowo. Naszym celem jest jednak nie tylko rozwiązywać problemy naszych klientów, ale też uświadamiać Szanownych Obywateli o przysługujących im prawach. Świadomość bowiem służy nam, Ludziom do tego, by obierać prawidłowy kierunek. I tak, ma to bezsporne zastosowanie w każdej dziedzinie naszego życia. My pragniemy zająć się szerzeniem cudownej Świadomości w zakresie wszelkiego rodzaju szkód, odpowiedzialności spoczywającej na Towarzystwach Ubezpieczeniowych oraz Prawach przysługujących Obywatelom. Wierzymy bowiem, że to właśnie niewiedza podyktowana brakiem świadomości stanowi poważny problem w tymże temacie.
Twórcą Konfesjonału jest Człowiek, który zawiera w sobie wszystkie niezbędne narzędzia do tego, by skutecznie konfrontować Towarzystwa Ubezpieczeniowe z Rzeczywistością, którą nade wszystko rozświetla Blask Prawa ustanowionego nad Nami, Rodakami w celu zapewnienia bezpieczeństwa, troski o interesy Obywateli i zapewniania nas wszystkich o nieuchronności ponoszenia konsekwencji w razie nieprzestrzegania ram, które nam ono narzuca. Człowiek o wielkiej pasji, bogaty w niezbędną wiedzę prawną, posiadający ogromne doświadczenie i stawiający sobie poprzeczkę niezwykle wysoko, postanowił podzielić się swym Darem w jaki został uposażony i to właśnie On będzie rozgrzeszał wszystkich tego rozgrzeszenia potrzebujących.
Na miarę naszych możliwości, a konkretnie możliwości administratora, będziemy starali się regularnie dzielić się z Wami przebiegiem działań CDO Konfesjonał w sprawach, którymi się zajmujemy, przedstawiając je od tzw A – Z. Będą to prawdziwe historie; prawdziwe ich początki, prawdziwy przebieg zdarzeń i prawdziwe zakończenie przedstawione w formie ( jak całym sercem wierzę ) najbardziej przystępnej – Opowiadania – z cyklu; „Krótka Historia Pewnej Szkody (…)”. W rolach głównych zawsze; Szkoda, Poszkodowany, Towarzystwo Ubezpieczeń, Bystrość, Wiedza i Umiejętność oraz Konfesjonał. Nie wykluczamy pojawiania się ról drugoplanowych, epizodycznych, albowiem wszystko się może zdarzyć :-)
Zachęcamy do pozostawiania swoich komentarzy, sugestii oraz kierowania potrzeb w wiadomościach prywatnych.
Z wyrazami szacunku,
Administrator.


Najciekawsze wpisy Konfesjonal

Krótka Historia Pewnej Szkody (...) Pewnego zimowego dnia, przepełnionego szarością i sporą ilością roztopionego śniegu,  narodziła się Pewna Szkoda. Jako że było to w miesiącu Marzec, Szkoda nazwana została Marcową.  Rozmiarów była niewielkich ani też nie zawierała w sobie Bóg wie jakiej powagi. Zrodziła się bowiem  na skutek zarysowania b (...)

Zobacz pełny wpis »
CDO Konfesjonał wita Wszystkich baaardzo serdecznie na swojej stronie fb – wej, która ma i mieć będzie jedno, kluczowe zadanie – służyć  Nie tylko poszkodowanym, ale też zainteresowanym, obszarem, którym będziemy się tu nagminnie zajmować.  Konfesjonał, jak już zapewne wszyscy zdążyli zauważyć, zajmował się będzie Rozgrzeszaniem Ubezpieczycieli, (...)

Zobacz pełny wpis »
http://www.regatv.pl/video/106,konfesjonal-rozgrzeszamy-ubezpieczycieli-zawodowo (...)

Zobacz pełny wpis »